Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

Американська торговельна палата зустрілася з Міхеілом Саакашвілі

Американська торговельна палата зустрілася з Міхеілом Саакашвілі

22 травня, 2020 рік

Сьогодні Рада директорів Американської торговельної палати в Україні провела онлайн-зустріч з Міхеілом Саакашвілі, який нещодавно був призначений Головою Виконавчого комітету Національної ради реформ.

В ході зустрічі учасники обговорили плани Національної ради реформ щодо відновлення імпульсу реформ в Україні та можливі шляхи стимулювання прямих іноземних інвестицій. Керівництво Палати озвучили стратегічні та галузеві пріоритети.

Міхеіл Саакашвілі розповів, що зараз працює над створенням офісу досягнень та результатів (“Delivery and Results Office”), в якому буде можливість відстежувати всі позитивні зрушення та процес реформування. Він також зазначив, що має бути чітка комунікація про те, в якому напрямку йде Україна. Основними напрямками діяльності є митна реформа, запуск Київського фінансового центру, регуляторна гільйотина та судова реформа.

«Ми вдячні Міхеілу Саакашвілі за відверту та конструктивну дискусію. Компанії-члени Палати мають багато професійного досвіду, і ми готові працювати разом з командою Міхеіла Саакашвілі. Ми сподіваємось зробити Україну місцем, куди інвестори прагнуть заходити і вести бізнес, і де компанії зростають і розширюються, рухаючи економіку вперед», - коментує Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні.

Ми вдячні Міхеілу Саакашвілі за відверту та конструктивну дискусію. Компанії-члени Палати мають багато професійного досвіду, і ми готові працювати разом з командою Міхеіла Саакашвілі. Ми сподіваємось зробити Україну місцем, куди інвестори прагнуть заходити і вести бізнес, і де компанії зростають і розширюються, рухаючи економіку вперед.

Андрій Гундер Президент Американської торговельної палати в Україні

Офіційні постачальники послуг