Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Американська торговельна палата в Україні стала переможцем творчої премії Європейської ради Американських торговельних палат

Американська торговельна палата в Україні стала переможцем творчої премії Європейської ради Американських торговельних палат

15 жовтня, 2020

Американська торговельна палата в Україні стала переможцем творчої премії Європейської ради Американських торговельних палат (AmChams in Europe Creative Network Award). Ця новина була оголошена 14 жовтня, під час щорічних зборів Європейської ради Американських торговельних палат.

Проект «Лідерство в часи кризи» було визнано найкращим творчим проектом серед Американських торговельних палат з 43 країн Європи.

 Палата запустила проект «Лідерство в часи кризи» в квітні 2020 року, щоб надати компаніям-членам платформу для обговорення нових реалій ведення бізнесу в умовах невизначеності, інформування про її вплив на бізнес, а також, щоб ділитися досвідом про те, як компанії допомагають місцевим громадам під час пандемії COVID-19.

Творчу премію Європейської ради Американських торговельних палат було засновано в 2014 році з метою обміну творчими ініціативами та проектами на благо всіх організацій мережі Європейської ради Американських торговельних палат.

Обираючи переможця, 43 керівники Американських торговельних палат шукали творчий та інноваційний за своєю суттю проект, що мав би значний вплив на Палату та її компанії-члени, та зміг принести користь іншим Палатам у мережі Європейської ради Американських торговельних палат.

Шістьма фіналістами творчої премії Європейської ради Американських торговельних палат 2020 було обрано: Палату в Європі (Covid-19 Portal, портал присвячений COVID-19), Палату в Німеччині (Female Founders Award, премія для жінок-керівників), Палату в Ізраїлі  (Outsight - Imagine the Future of Work, проект про роботу майбутнього), Палату в Косово (Virtual Forums, віртуальні форуми), Палату в Словенії (YOUng Platform, платформа для молодих лідерів) та Американську торговельну палату в Україні з проектом «Лідерство в часи кризи» (Leadership in Times of Crisis).

«Я пишаюся нашою командою, яка взялася за цей проект і привела Американську торговельну палата в Україні до перемоги та отримання цієї чудової нагороди. Я хотів би подякувати нашим компаніям-членам та всім Американським торговельним палатам в Європі за це визнання», прокоментував Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні.

«Лідерство в часи кризи – це результат пристрасті, натхнення та прекрасної командної роботи. Ми безмежно щасливі, що цю надзвичайно важливу ініціативу було визнаною серед 43 європейських країн», - прокоментувала Юліана Чижова, Старший менеджер із зв’язків з громадськістю та пресою, керівник проекту «Лідерство в часи кризи», яка презентувала проект перед 43 керівниками Американських торговельних палат в Європі.

Борис Кулешов, старший координатор з маркетингу Американської торговельної палати в Україні, створив привабливий дизайн та формат проекту.

Європейська рада Американських торговельних палат – це організація, яка об’єднує Американські торговельні палати з 43 країн Європи та Євразії. Американські торговельні палати – це неприбуткові, неурядові бізнес-асоціації, акредитовані Торговельною палатою США в Вашингтоні, аби представляти американський бізнес у відповідних країнах.

Американська торговельна палата в Україні є найбільшою Палатою Європи, із командою з понад 40 професіоналів, яка базується в Києві, та активно просуває Україну як напрям для інвестицій. Діяльність Палати спрямована на донесення голосу бізнесу, нетворкінг та бізнес-інформацію. Американська торговельна палата працює в Україні з 1992 року.

Я пишаюся нашою командою, яка взялася за цей проект і привела Американську торговельну палата в Україні до перемоги та отримання цієї чудової нагороди. Я хотів би подякувати нашим компаніям-членам та всім Американським торговельним палатам в Європі за це визнання.

Андрій Гундер Президент Американської торговельної палати в Україні

Офіційні постачальники послуг