Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

Американська торговельна палата підтримує вжиті на сьогодні заходи Уряду України і закликає Парламент проголосувати за законодавство МВФ цього тижня

Американська торговельна палата підтримує вжиті на сьогодні заходи Уряду України і закликає Парламент проголосувати за законодавство МВФ цього тижня

Американська торговельна палата в Україні (Палата) підтримує вжиті на сьогодні заходи Уряду України для максимального захисту українського народу під час пандемії COVID-19. Ми всі переживаємо це разом – громадянське суспільство, бізнес-спільнота та уряд. Ми всі відчуваємо значний вплив від поширення коронавірусу, і нам потрібно залишатися єдиними, щоб бути сильнішими.

Компанії-члени Палати продовжують допомагати українській громаді протистояти спалаху коронавірусу багатьма способами – наданням фінансової підтримки, засобів захисту, медичних виробів, медикаментів та інших послуг. Палата використовує будь-яку можливість, аби надати всю необхідну допомогу бізнес-спільноті та Уряду України в ці складні та безпрецедентні часи.

Ми чуємо про позитивні сигнали щодо угоди з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Парламент України повинен цього тижня діяти сміливо, рішуче та швидко, щоб проголосувати за законодавство, необхідне для укладення угоди з МВФ, що дозволить розпочати виплати найближчим часом. Американська торговельна палата в Україні закликає Парламент без зволікань проголосувати за угоду з МВФ для підтримки українського народу та економіки України. Бізнес-спільнота переконана, що фінансова допомога від МВФ, разом із новим імпульсом реформ, допоможе закріпити довіру інвесторів та підтримати економіку в важкі дні, що чекають попереду.

Компанії-члени Палати продовжуватимуть працювати в Україні в ці найскладніші часи, аби підтримувати її економіку.

Офіційні постачальники послуг