Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

B2G

VIII всесвітній благодійний забіг Wings for Life World Run

Дата:
9 Травня 2021
Час:
14:00 - 18:00
VIII всесвітній благодійний забіг Wings for Life World Run

Восьмий всесвітній благодійний забіг Wings for Life World Run пройде 9 травня 2021 року.

Мобільний додаток забігу об’єднає людей з усього світу! Реєстрація відкрита!

9 травня о 14:00 українці приєднаються до всесвітнього одночасного благодійного забігу Wings for Life World Run. За допомогою мобільного додатку "Wings for Life World Run" долучитися до глобальної мети можна в будь-якому місті та локації.
Бігти можна як наодинці, так і разом з друзями та однодумцями – приєднуйтесь до події у Facebook Wings for Life World Run APP RUN Kyiv.

Загалом понад 50 000 бігунів та учасників у кріслах колісних вже зареєструвалися на віртуальний забіг, який одночасно стартує по всьому світу о 14:00, 9 травня (за київським часом). Усі вони біжать індивідуально та будь-де, але разом та об’єднані через додаток.

В Україні забіг підтримують бігуни, бізнесмени та громадські активісти, серед яких Уляна та Віталій Пчолкіни (ГАР), Тетяна Гриньова, Олена Балбек, Ігор Крицак та багато інших.

У додатку забігу також можна створити віртуальну команду – своєї компанії, клубу чи просто друзів. Команди таких компаній, як Google, Audi, Volkswagen, Sky, Suunto та KTM беруть участь у віртуальному пробігу 9 травня. Колишній гірськолижний гонщик Фелікс Нойройтер (Німеччина), який хоче кинути виклик своєму вічному супернику Марселю Гіршеру (Австрія) на віртуальній біговій трасі, зібрав одну з найбільших команд на сьогоднішній день з понад 1300 учасників.

Нойройтер каже: "Цього року я вперше беру участь у Wings for Life World Run, і у мене дві цілі. З одного боку, я хочу підтримати дослідження спинного мозку своєю участю. З іншого боку, я хочу, щоб моя команда пробігла більше кілометрів, ніж команда Марселя Гіршера".

Взяти участь командою у Wings for Life World Run легко:

  • Завантажити додаток Wings for Life World Run для iOS або Android.
  • Зареєструватися на забіг, що пройде 9 травня.
  • Створити команду.
  • Запросити членів команди.
  • Отримати задоволення від забігу заради доброї справи.

Додаток Wings for Life World Run містить біговий трекер, калькулятор темпу, аудіо- та музичний супровід, і його можна безкоштовно завантажити з Google Play та Apple App Store.

Унікальний формат забігу: автомобіль-кетчер (Catcher Car) як мобільна фінішна лінія 

Під час Wings for Life World Run всі бігуни й учасники у кріслах колісних стартують в один і той самий час — о 14:00 за київським часом (11:00 UTC). Отже, у Берліні забіг почнеться о 13:00. У Токіо буде 20:00, а в Нью-Йорку — 7:00. Інша особливість: ви біжите стільки, скільки можете. І не до лінії фінішу, яка визначена заздалегідь. Як це працює? Через 30 хвилин після того, як пролунає постріл стартового пістолету, автомобіль-кетчер (Catcher Car) стартує та починає їхати за учасниками. Поступово він набирає швидкість і наздоганяє одного учасника за іншим, допоки не залишиться один переможець. Для учасників, яких обігнав Catcher Car, забіг успішно завершено. У 2020 році переможець всесвітнього забігу зміг пробігти 69,92 кілометри або 4 години 12 хвилин, перш ніж його наздогнали. 

Всесвітня Подія, яка набуває дедалі більших масштабів

Починаючи з 2014 року, спільнота Wings for Life World Run бігає разом щороку у травні заради тих, хто не може цього зробити. Чи то наодинці чи в межах групового забігу, беручи участь за допомогою мобільного додатку і роблячи реєстраційні внески, бігуни й учасники на кріслах колісних підтримують фонд Wings for Life. Їхня мета — знайти методи лікування травм спинного мозку. І цей рух щороку набирає обертів. На сьогодні загалом у забігах зареєструвалися 700 000 учасників із 195 країн, які пробігли 7 мільйонів кілометрів, водночас зібравши майже 30 мільйонів євро для Wings for Life у формі реєстраційних внесків і дотацій.
«Підтримка, яку ми отримуємо, справді вражає. The Wings for Life World Run — важливий захід для нашого фонду. У ці часи ізоляції ми раді знов об’єднати в 2021 році людей з усього світу, які бігтимуть разом заради доброї справи», — заявила Аніта Ґерхардтер (Anita Gerhardter), генеральний директор фонду Wings for Life. — Пандемія Covid-19 принесла нам багато обмежень. На щастя, більшість із них лише тимчасові. Тоді як люди з травмами спинного мозку мають миритися з суворими обмеженнями протягом цілого життя. Ми хочемо це змінити. Саме тому я радо вітаю кожного, хто приєднається до нас 9 травня і допоможе нам знайти ліки».

Кожен учасник досягає фінішу

Не має значення, чи плануєте ви пробігти 5 кілометрів, 10 кілометрів, напівмарафон, марафон або ще більше: багато бігунів та учасників у кріслах колісних перевершують власні сподівання, досягаючи нових вершин завдяки особливому формату. Багато з них встановлюють особисті рекорди. Але не це має найбільше значення: в забігу Wings for Life World Run кожен досягає фінішу. А на старті збирається найбільш різноманітна публіка, ніж на будь-якому іншому забігу, і усі вони збираються заради доброї справи. Можливо, саме це мотивує таку значну кількість учасників брати участь у забігу рік за роком з такою радістю — так само, як і те, що 100% усіх реєстраційних внесків ідуть на фінансування досліджень травм спинного мозку.

Реєструйтеся вже зараз на Wings for Life World Run, що відбудеться 9 травня 2021 року о 14:00 на https://www.wingsforlifeworldrun.com/en/locations

Інформація про Wings for Life - фонд досліджень травм спинного мозку

Мільйони людей у всьому світі прикуті до інвалідних візків внаслідок пережитих травм спинного мозку, найчастіше — в результаті автомобільних аварій або падінь. Wings for Life є неприбутковим фондом, що підтримує дослідження травм спинного мозку, єдина місія якого — знайти методи лікування травм спинного мозку. Починаючи з 2004 року, Wings for Life фінансує переломні дослідницькі проєкти і клінічні випробування в усьому світі. Хоча ліки ще досі не знайдено, фонд досяг стійкого прогресу. Кожен крок, зроблений під час забігу Wings for Life World Run, є кроком у правильному напрямку, оскільки 100% реєстраційних внесків і пожертв ідуть на дослідження травм спинного мозку: www.wingsforlife.com.

 

Офіційні постачальники послуг

УРА

Ви успішно зареєструвалися