Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Вебінар «Дія вже у Сіті: вступати чи ні, коли та які ризики?»

Дата:
2 Лютого 2022 - 4 Лютого 2022
Час:
11:00 - 12:30
Місце:
Онлайн
Вебінар «Дія вже у Сіті: вступати чи ні, коли та які ризики?»

Команда А1 запрошує на серію вебінарів «Дія вже у Сіті», протягом яких ми розглянемо в цифрах та фактах на прикладі різних моделей роботи ІТ бізнесу потенційні вигоди та ризики вступу в Дія Сіті.

Є дві кардинально протилежні думки щодо Дія Сіті, які звучать приблизно так: «це прорив та супер можливість для ІТ бізнесу» або «держава заганяє бізнес під контроль, щоб «віджимати» більше податків».

Вважаємо, що обидві думки - не далекі від істини. З одного боку, згідно з офіційною статистикою, ІТ-галузь є третьою за розміром частки у ВВП України. І це, на думку контролюючих органів, означає, що ІТ-компанії мають гроші, з яких можна більше сплачувати до бюджету. З іншого боку, Дія Сіті, принаймні на папері, - це можливість оптимізувати податкове навантаження без ризиків перевірок, при цьому не втративши мобільність, «відбілитися» та «продатися», отримати конкурентні переваги на ринку кадрів.

Під час вебінару ви дізнаєтесь:

 • Як вступити до Дія Сіті: кваліфікаційні критерії, документи, інші умови
 • Оподаткування резидентів Дія Сіті: податок на прибуток VS податок на виведений капітал
 • «Підводні камені» при застосуванні податку на виведений капітал – чому 9% можуть перетворитися на багато більше?
 • Всі переваги та ризики гіг-контрактів
 • Оподаткування працівників: ШТАТ VS ФОП VS ГІГ
 • Альтернативні варіанти структурування для тих, хто не піде в Дія Сіті
 • Які іноземні юрисдикції є оптимальними для структурування діяльності українського ІТ-бізнесу?
 • Юридичні фішки: як можуть працювати опціони, умови неконкуретності,  гарантії та питання відшкодування шкоди та інші новинки від Дія Сіті?
 • Які ризики не вступу в Дія Сіті та як вони можуть матеріалізуватися: рекласифікація відносин з цивільно-правових (з ФОП) в трудові, визнання наявності постійного представництва іноземної компанії в Україні та інші
 • Як Дія Сіті співвідноситься з правилами протидії BEPS: контрольовані іноземні компанії (КІК), трансфертне ціноутворення, резидентство за місцем управління тощо

Обирайте зручну для вас дату та реєструйтеся за посиланнями:

РЕЄСТРАЦІЯ 2 лютого https://bit.ly/3thgo4C

РЕЄСТРАЦІЯ 3 лютого https://bit.ly/3qfp2Pa

РЕЄСТРАЦІЯ 4 лютого https://bit.ly/3JVs2rP

Спікери вебінару

 • Володимир Чижиков, керуючий партнер, лідер напрямку по роботі з ІТ бізнесом компанії А1. До А1 Володимир був директором податково-юридичного департаменту KPMG в Україні. За роки роботи в консалтингу Володимир виконав більше 1000 проєктів з податків та корпоративних фінансів для більшості компаній з ТОП-100 переліку Forbes.
 • Костянтин Карпушин, СЕО та Co-Founder ІТ компанії Codebridge Technology Inc., радник компанії А1 по роботі з ІТ бізнесом. До заснування Codebridge Костянтин більше 15 років працював в компаніях BIG4, був партнером KPMG в Україні, керівником практики трансфертного ціноутворення податково-юридичного відділу. З 2016 року Констянтин також обіймав посаду Head of technology and innovation в KPMG в 9 країнах регіону СНД та був керівником центру розробки ІТ продуктів у Києві.

Вебінар є безкоштовним. Кількість учасників обмежена, тому реєструйтесь вже зараз. Початок об 11:00 . Тривалість вебінару півтори години.

Вебінар проводиться українською та російською мовами в онлайн форматі. Після реєстрації вам на пошту буде надіслано повідомлення з посиланням на трансляцію.

Формат заходу не передбачає участі представників консультаційних, юридичних та аудиторських компаній. У разі реєстрації на вебінар не з корпоративного e-mail, організатори залишають за собою право відмовити в участі.

За всіма питання щодо реєстрації Ви можете звертатися до Марії Кошутської на електронну адресу mkoshutska@a1.consulting або телефоном +38 (044) 300 2560.

Офіційні постачальники послуг