Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Вебінар «Адаптація IT-компанії до податкового режиму Дія City»

Дата:
1 Лютого 2022
Час:
11:00 - 12:00
Місце:
Онлайн

Дія City покликана врегулювати IT-сектор та залучити більше іноземних компаній до України, надавши пільги та переваги як для стартапів, так і для діючих продуктових і аутсорсингових ІТ-компаній. Закон, прийнятий напередодні Нового Року, з питань оподаткування діяльності резидентів Дія Сity вже набув чинності та невдовзі має запрацювати.

Юридична фірма GOLAW в партнерстві з Асоціацією «IT Ukraine» запрошує приєднатися до третього вебінару серії «Адаптація IT-компанії до Дія Сity», під час якого ми розкриємо особливості та нові податкові можливості, що будуть надані ІТ-компаніям - резидентам Дія Сity та їх спеціалістам.

Питання до обговорення:

Як спеціалісту Дія Сity скористатися податковою знижкою?

Як будуть оподатковуватися доходи спеціалістів Дія Сity, хто сплачує податки: компанія чи працівник (ЄСВ, ПДФО)?

Чи вигідно IT-компанії перевести ФОПів на гіг-контракти з точки зору оподаткування?

Як платити ПДФО і ЄСВ, якщо IT-компанію виключили зі списку резидентів Дія Сity?

Що таке особливі умови сплати податку на прибуток для резидентів Дія Сity?

Яка різниця між податком на прибуток та податком на виведений капітал?

Як обрати або відмовитись від особливих умов сплати податку на прибуток?

Чи може резидент Дія Сity бути платником єдиного податку?

Як визначитись резиденту Дія Сity, який податковий режим краще обрати?

Як окремі операції оподатковуватимуться податком на виведений капітал: дивіденди, постачання товарів/послуг, сплата роялті, співпраця з ФОПами?

Спікери:

  • Макс Лебедєв – партнер GOLAW
  • Ірина Кальницька – партнер GOLAW
  • Олена Сулима – старший юрист, адвокат GOLAW

Макс Лебедєв є визнаним експертом у сфері корпоративного та комерційного права, очолює практику корпоративного права та M&A, а також практику приватних клієнтів GOLAW. Однією зі сфер діяльності Максима є консультування українських та міжнародних IT-компаній щодо структурування інвестицій та M&A угод, розробки корпоративної структури, побудови системи корпоративного управління компаній, а також щодо регуляторних та комерційних питань компаній ІТ-сектору.

Ірина Кальницька очолює практику податкового права, а також практику реструктуризації та врегулювання проблемної заборгованості. Ірина консультує українські та іноземні компанії з питань національного та міжнародного оподаткування, мінімізації податкових ризиків, податкового структурування угод. Ірина має успішний досвід комплексного вирішення спорів клієнтів щодо скасування податкових повідомлень-рішень. Юрист також представляє інтереси іноземних та українських фінансових інституцій під час укладання договорів позики, реструктуризації кредитів та рефінансування.

Олена Сулима є старшим юристом GOLAW та надає професійні консультації з питань оподаткування українським та іноземним компаніям. У фокусі її роботи здійснення аналізу та оцінки податкових аспектів і ризиків угод та господарської діяльності. Олена успішно представляє інтереси клієнтів фірми у податкових та інших контролюючих органах, під час проведення перевірок, досудового врегулювання та у судових спорах різної спеціалізації. Юрист також займається питаннями захисту прав інтелектуальної власності та дотримання компаніями вимог законодавства про рекламу та щодо захисту прав споживачів.

Дата: 01.02

Час: 11:00 – 12:00

Формат: онлайн (Zoom)

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3K82eIV

Мова: українська

Участь безкоштовна.

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація на захід обов’язкова.

Після реєстрації Ви отримаєте підтвердження та посилання трансляції на вказаний email.

Офіційні постачальники послуг