Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

USF Annual Meeting 2021

Дата:
10 Грудня 2021
Час:
09:00 - 18:00
Місце:
UNIT.City
USF Annual Meeting 2021

10 грудня в Києві Український фонд стартапів проведе захід USF Annual Meeting 2021, з нагоди другої річниці своєї діяльності. В рамках події відбудеться наймасовіший пітчинг стартапів в історії України з встановленням відповідного рекорду, презентація нової книги, присвяченій успіхам вітчизняних технологічних компаній, а також підведення підсумків двох років роботи Фонду.

Медіапартнери заходу — спеціалізоване ділове видання, присвячене ринку інвестицій InVenture і платформа з об'єднання, посилення та зростання української технологічної екосистеми TechUkraine.

«Друга річниця відбудеться під знаменем найвищого ступеня порівняння най: наймасовіший пітчинг стартапів, найперша книга про їх успіхи за авторства держави і наймасштабніший захід з усіх, які ми коли-небудь проводили», — коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов.

Що буде цікавого?

111 STARTUPS. Наймасовіший в вітчизняній історії пітчинг стартапів та встановлення рекорду України, з фіксацією та нагородженням від представників Національного Реєстру Рекордів України. Як і випливає з назви під одним дахом і на одній сцені зберуться 111 команд, які презентують свої розробки один за одним. Кожна команда буде мати для цього 1,5 хвилин часу у своєму розпорядженні.

Investor’s Call. Наймасовіший пітчинг буде проходити в присутності «ангельских» інвесторів, корпорацій та відомих інвестиційних фондів, серед яких TA Ventures, iCLUB, Flyer One Ventures (ex-Genesis Investments), BRISE Capital, Digital Future, Geek Ventures, UFuture та JKR Investment Group. Список доповнюється.

Презентація книги «20 українських стартапів: історії успіху». Перша книга за ініціативи держави, присвячена історіям успіху новітніх вітчизняних технологічних компаній та їх засновникам.

Результати двох років діяльності Фонду. Презентацій останньої аналітики, яку вдалося зібрати протягом останніх двох років роботи з українськими стартапами.

Як долучитися?

Якщо ви представляєте стартап і бажаєте взяти участь у наймасовішому пітчингу зареєструватися можна за цим посиланням до 7 грудня включно.

Якщо ви представляєте ЗМІ акредитація можлива за цим посиланням.

Якщо ви інвестор скористайтеся окремою формою.

Якщо ви бажаєте відвідати захід особисто у якості гостя необхідно обов’язково залишити заявку за цим посиланням. Кількість місць обмежена.

Також для всіх бажаючих буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі. Посилання на трансляцію з’явиться ближче до дати проведення заходу.

ДАТА проведення: 10 грудня. Точний час буде повідомлений пізніше.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B12 (UNIT.City, зал UNIT.Verse).

ВАЖЛИВО. Ковід нікуди не дівся, а тому ми продовжуємо дотримуватися усіх карантинних обмежень. Вхід — лише за наявності «зеленого» COVID-сертифікату, негативного результату ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або документу про одужання.

Довідка

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Офіційні постачальники послуг