Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Центрально-східноєвропейський Форум Government Relations

Дата:
18 Березня 2021 - 19 Березня 2021
Час:
12:00 - 18:00
Місце:
Онлайн
Центрально-східноєвропейський Форум Government Relations

CFC Big Ideas запрошує вас на Центрально-східноєвропейський Форум Government Relations, дводенну онлайн-конференцію для спеціалістів у сфері government relations та public affairs, що відбудеться 18-19 березня. Форум має на меті поглибити знання учасників про сферу адвокації та лобіювання та створити платформу для обміну досвідом та інновативними підходами до взаємодії з урядами.

Протягом двох днів Форуму більше 40 спікерів із провідних світових компаній – Uber, Visa, Google, Microsoft, American Express, Honeywell, Signify, Tetra Pak, BAT та ін. – будуть ділитися своїм досвідом та знаннями на панельних дискусіях, презентаціях, інтерв’ю та конкурсу кейсів у сфері GR. 

Мова проведення заходу – англійська.

Американська торговельна палата в Україні є офіційним партнером Центрально-східноєвропейського Форуму Government Relations. Усім членам Палати надається знижка на квиток у 20%: при реєстрації використовуйте промокод acc@ceegrf.

Більше інформації: http://ceegrforum.com/

Реєстрація: http://ceegrforum.com/register

Офіційні постачальники послуг