Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Тренінг «Дізнатися правду. Техніки проведення інтерв’ю»

Дата:
14 Лютого 2020
Час:
10:00 - 18:00
Тренінг «Дізнатися правду. Техніки проведення інтерв’ю»

Вартість тренінгу: 4000 грн з урахуванням ПДВ.

Реєструйтеся на тренінг тут: https://kpmg-interview.ticketforevent.com/

Короткий зміст тренінгу:

На тренінгу «Дізнатися правду. Техніки проведення інтерв’ю» учасники ознайомляться з методикою отримання інформації від співбесідника. Буде представлений структурний підхід до проведення інтерв’ю, виділені його ключові фази і розглянуті деталі, яким при звичайному спілкуванні люди не надають великого значення. Спікер тренінгу приділяє особливу увагу тим випадкам, коли респондент не бажає розкривати інформацію, свідомо її спотворює або надає недостовірну інформацію, а простіше кажучи, обманює.

Базою тренінгу є вивчені автором методики проведення інтерв'ю, розроблені колишніми співробітниками ЦРУ, а також компаніями «Big 4». Теоретичні знання автора доповнені його практичним досвідом.

Програма тренінгу:

  • Підготовка до проведення інтерв'ю, вибір місця й часу для інтерв'ю..
  • Розташування співрозмовників в кімнаті.
  • Як поводитися інтерв'юеру, використання невербальних сигналів.
  • Фази проведення інтерв'ю.
  • Питання: відкриті, закриті, «спеціальні».
  • Аналіз відповідей і розпізнавання обману за вербальними і невербальними ознаками.
  • Як впоратися з агресивною реакцією на незручні питання, реагувати на провали в пам'яті та долати інші комунікаційні бар'єри.

Кому буде корисний тренінг:

Тренінг буде корисний працівникам підрозділів, які проводять внутрішні розслідування: служб безпеки, внутрішнього аудиту, юридичних відділів та відділів комплаєнсу. Тренінг може бути корисним для працівників HR, які проводять співбесіди при прийомі на роботу, а також ревнивим подружжям і недовірливим батькам.

Особливості проведення

У програмі тренінгу буде аналіз відеозаписів реальних інтерв'ю з відомими людьми.

Доповідач

Олексій Тякін є практикуючим експертом з розслідування випадків корпоративного шахрайства.  Проведення інтерв'ю – невід'ємна частина таких розслідувань. Кваліфікація Олексія в цій області підтверджена сертифікатом Certified Fraud Examiner (FE) американської асоціації ACFE. Один з розділів програми навчання при отриманні сертифікату CFE присвячена технікам проведення інтерв'ю.

Олексій працює в міжнародній компанії Bunge (NYSE: BG) на позиції Менеджера Global Ethics and Investigations в регіоні EMEA. Крім розслідувань випадків корпоративного шахрайства, ключовим напрямком його діяльності є забезпечення відповідності компанії вимогам закону США про протидію корупції в зарубіжних юрисдикціях (FCPA).

До роботи в Bunge Олексій понад 15 років працював в аудиторських компаніях «великої четвірки» в Україні та за кордоном, де, крім розслідувань випадків корпоративного шахрайства, керував проектами за такими напрямками як розробка систем внутрішнього контролю і їх аудит відповідно до вимог Акту Сарбейнса-Окслі (SOX), аудит інформаційної безпеки, впровадження антіфрод ІТ системи, і т.д.

Олексій є сертифікованим професіоналом в області compliance (сертифікат CCEP-I), а також аудитором інформаційних систем (сертифікат CISA, non-practicing).

Реєструйтесь на тренінг тут: https://kpmg-interview.ticketforevent.com/ або надсилайте  заявку на нашу пошту academy@kpmg.ua.

Членам Палати надається знижка 10%. Промо-код - kpmgforacc.

Детальна інформація за телефоном +380 50 489 2975

Інші події

Офіційні постачальники послуг