Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Security 2.0

Дата:
4 Жовтня 2023 - 5 Жовтня 2023
Час:
09:00 - 17:00
Security 2.0

4 – 5 жовтня у Києві відбудеться перша масштабна подія для ринку безпеки України в умовах війни — виставка SECURITY 2.0.

Під час війни перед Україною гостро постало питання розробки фундаментально нової концепції безпеки. Від захисту кордону — до нових безпекових умов життєдіяльності територіальних громад, від інфраструктурних основ безпеки економіки — до реальної можливості гарантувати нашим людям захист від терору на рівні передових держав світу.

Розширення можливостей для безпечної країни та світу

В умовах війни галузь безпеки потребує ефективного бізнес-майданчика для демонстрації безпекових інновацій, обміну ідеями та досвідом, комунікації представників державних інституцій, виробників та постачальників, професійних об’єднань, фахівців задля пошуку оптимальних рішень для завдань, що постали сьогодні перед багатьма підприємствами і компаніями — законодавчих, виробничих, технологічних. Саме таким маркетинговим інструментом для ринку покликана стати виставка SECURITY 2.0.

На SECURITY 2.0 на вас очікують два дні плідної роботи виставкової експозиції й тематичних форумів, знайомство з сучасними безпековими рішеннями та обговорення тем, поставлених важкими умовами воєнного часу.

SECURITY 2.0 є найпрезентабельнішою на сьогодні галузевою виставкою за участі провідних гравців ринку та урядових лідерів, керівників відомств і організацій, а також професійних спікерів та експертів. Подія продемонструє інноваційні продукти, технології та рішення у всіх ключових секторах:

  • Безпека інфраструктури. Пожежна безпека
  • Сучасні безпекові технології
  • Кібербезпека
  • Гуманітарне розмінування
  • Захисні споруди цивільного захисту
  • Засоби індивідуального захисту

Зосереджуючись на сьогоденних викликах, швидкому розвитку технологій, безпечних розумних міст (громад) конференції, що проходитимуть в рамках SECURITY 2.0, каталізують інновації та досягнення в секторах безпеки громад, охорони та протипожежного захисту, спорудження об’єктів укриття, розмінування країни. SECURITY 2.0 це новий рівень можливостей для навчання, розвитку, співпраці та обміну ідеями з кращими умами галузі в країні за її межами.

Максимально глибоке охоплення ринкових викликів гарантує міцна галузева підтримка. Співорганізаторами SECURITY 2.0 виступають Ліга оборонних підприємств України та Асоціація саперів України. Виставка проходитиме за підтримки Українського союзу пожежної та техногенної безпеки. Інформаційний партнер — DefenceExpress.

Запрошуємо до участі у SECURITY 2.0 міжнародних і вітчизняних виробників та постачальників технологій та обладнання для усіх сфер безпеки, представників державних та місцевих органів влади, міністерств, відомств, територіальних громад та обласних державних адміністрацій, критичної інфраструктури, агросектору, профільні асоціації, міжнародні товариства та фонди.

КОЛИ: 4 – 5 жовтня 2023.

ДЕ: ВЦ «АККО Інтернешнл».

УМОВИ участі: https://www.bezpeka.ua.

КВИТКИ: https://securityexpo2023.ticketforevent.com.

Слідкуйте за новинами заходу у Фейсбук: https://www.facebook.com/bezpeka.euroindex.

Інші події

Події партнерів 25.06.2024

Банківський форум

Київ
16:00

Офіційні постачальники послуг