Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний вебінар «Компенсація за пошкоджену або знищену нерухомість: як працює Закон України №2923-ІХ»

Дата:
5 Грудня 2023
Час:
11:00 - 13:00
Місце:
Онлайн
Практичний вебінар «Компенсація за пошкоджену або знищену нерухомість: як працює Закон України №2923-ІХ»

Закон №2923-ІХ від 23 лютого 2023 року – центральний нормативний акт, що регулює відбудову нерухомості та механізм виплати компенсацій за пошкоджене чи знищене унаслідок війни житло. Прийняття цього закону було важливим кроком у забезпеченні соціального захисту громадян, що визначив правові та організаційні засади надання державою компенсацій за пошкоджені та знищені окремі категорії об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, спричинених військовою агресією російської федерації.

У жовтні 2023 року Президент України підписав Закон України №3410-ІХ, яким вносяться зміни до Закону України №2923-ІХ та з 1 січня 2024 року розпочинається третій етап комплексної програми відновлення житла. Під час вебінару ми обговорили та дали відповіді на найбільш поширені запитання стосовно цього закону від бізнесу та його працівників.

Питання до обговорення:

  • Які категорії об'єктів нерухомого майна підлягають компенсації?
  • Отримувачі компенсаці: хто ними може бути та хто ними не може бути
  • Сфера дії Закону України №2923-ІХ від 23 лютого 2023 року
  • Реєстр пошкодженого/знищеного майна
  • Джерела фінансування державної програми
  • Як визначається розмір компенсації та механізм застосування?
  • Хто має пріоритетне право на отримання компенсації?

Доповідачі:

Олександр Коваль, адвокат, керівник практики захисту бізнесу, практики вирішення спорів, Адвокатська фірма «Грамацький і Партнери». Олександр консультує міжнародні та українські компанії щодо питань захисту бізнесу. Ґрунтовна експертиза Олександра в цій сфері заснована на фундаментальних знаннях в області корпоративного, адміністративного, цивільного, господарського, кримінального права та судового процесу.

Володимир Дзядевич, юрист, Адвокатська фірма «Грамацький і Партнери». Володимир – експерт у сфері нерухомості та міжнародної торгівлі. Зокрема, Володимир супроводжує судові процеси щодо відшкодування збитків, завданих бізнесу, стягнення заборгованості. Володимир також має значний досвід консультування клієнтів у складних справах, пов’язаних із налагодженням логістичних шляхів, управлінням нерухомістю різних форм власності та захистом бізнесу після початку повномасштабної війни, розв’язаної росією в Україні.

Контакти

Дмитро Стрій

Адміністративний асистент

Партнери

Офіційні постачальники послуг