Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Зупиняють роботу бізнесу? Спори з ДСНС. Все, що потрібно знати для захисту у суді»

Дата:
20 Вересня 2021
Час:
17:00 - 19:00
Практичний семінар «Зупиняють роботу бізнесу? Спори з ДСНС. Все, що потрібно знати для захисту у суді»

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наділена надзвичайними повноваженнями зупинити роботу будь-якого бізнесу. Алгоритм таких дій простий – провести перевірку, виявити порушення, скласти акт, подати позов до суду й отримати судове рішення. Статистика свідчить, що кількість таких справ за останні роки збільшилася більше, ніж удвічі. Під ризиком знаходиться і малий, і середній, і великий бізнес. Зі своєї сторони суди переважно підтримують вимоги ДСНС, оскільки відповідальність у таких справах є надзвичайно великою. На семінарі ми обговорили, яким чином вибудовувати стратегію судового захисту для того, щоб максимально захистити свою позицію, а також розглянули особливості виконання судових рішень у разі їх прийняття не на користь бізнесу.

Доповідачі:

Олексій Колток, радник судової практики Sayenko Kharenko. Олексій – радник Sayenko Kharenko з більш ніж 15-річним досвідом юридичної практики. Він спеціалізується на захисті інтересів клієнтів в складних судових процесах в банківському і страховому секторі, сферах енергетики, нерухомості та будівництва та ін.

Сергій Противень, старший юрист судової практики Sayenko Kharenko. Сергій має значний досвід представлення інтересів клієнтів у складних судових спорах, процедурах банкрутства та виконавчих провадженнях. За час роботи у провідних банках він напрацював глибоку галузеву експертизу, що дозволяє йому пропонувати найбільш ефективні рішення для клієнтів з українського банківського сектору. У фокусі його діяльності також клієнти з сектору нерухомості, гірничо-металургійної галузі та ін.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг