Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Угоди про неконкуренцію та конфіденційність у трудових відносинах: як це працює в Україні?»

Дата:
19 Жовтня 2021
Час:
11:00 - 13:00
Місце:
Онлайн
Практичний семінар «Угоди про неконкуренцію та конфіденційність у трудових відносинах: як це працює в Україні?»

Ризики працевлаштування працівника до конкурентів та розкриття ним конфіденційної інформації компанії змушують роботодавців укладати з працівниками угоди про неконкуренцію (non-compete clause) та конфіденційність (NDA). Складність подібних угод полягає в тому, що порядок їх укладення, умови та відповідальність за невиконання прямо не врегульовані законодавством України. Під час вебінару радник GOLAW, адвокат Катерина Цвєткова та юрист GOLAW, адвокат Наталія Матвійчук детально окреслили поняття та умови угод про неконкуренцію та конфіденційність, навели актуальну судову практику у спорах щодо визнання недійсними цих угод та стягнення коштів за ними.  Також спікери надали практичні поради роботодавцям щодо того, як захистити себе та не допустити порушень при укладанні з працівниками угод про неконкуренцію та конфіденційність.

Під час зустрічі ми обговорили наступні теми:

  • Поняття угод про неконкуренцію, практика їх застосування в Україні та міжнародний досвід
  • Заборона працевлаштування у конкурентів: яких категорій працівників це може стосуватись?
  • Угоди про нерозголошення конфіденційної інформації: поняття та правове регулювання в Україні та за кордоном
  • Рекомендації щодо укладання з працівниками угод про нерозголошення конфіденційної інформації
  • Останні ключові позиції судів у трудових спорах, пов’язаних з угодами про неконкуренцію та конфіденційність

Доповідачі:

Катерина Цвєткова, радник GOLAW, адвокат. Катерина Цвєткова представляє інтереси клієнтів у складних судових спорах в судах всіх інстанцій та юрисдикцій. Однією з ключових сфер її діяльності є трудове право. Зокрема, Катерина консультує іноземні та українські компанії щодо складних випадків звільнення топ-менеджерів та інших працівників, розробляє трудові договори та контракти, надає послуги з повного аудиту щодо дотримання трудового законодавства, супроводжує перевірки контролюючих органів.

Наталія Матвійчук, юрист GOLAW, адвокат. Наталія спеціалізується на цивільному, торговому, трудовому і морському праві. Вона успішно супроводжує судові процеси в області захисту трудових прав, честі, гідності та ділової репутації клієнтів, володіння рухомим і нерухомим майном, в спорах, що виникають із земельних відносин, в тому числі між юридичними особами і державними органами. Також Наталія консультує клієнтів компанії з питань реєстрації трудових відносин, дотримання законодавства про захист прав споживачів, оренду землі, договірних відносин і захисту прав інтелектуальної власності.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг