Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Співпраця з недобросовісними контрагентами = проблеми у відносинах з державою? Досвід та поради Ради бізнес-омбудсмена»

Дата:
12 Жовтня 2021
Час:
14:00 - 16:00
Місце:
Онлайн
Практичний семінар «Співпраця з недобросовісними контрагентами = проблеми у відносинах з державою? Досвід та поради Ради бізнес-омбудсмена»

Досвід розгляду майже 10 тисяч скарг Радою бізнес-омбудсмена демонструє: дуже часто проблемні та спірні питання у відносинах із державними органами виникають у бізнесу через відносини з «сумнівними» бізнес-партнерами. Які саме ризики, з точки зору відносин із державою, тягне за собою вибір «не того» контрагента? Чи можливо ідентифікувати та попередити їх? Відповіді на них на прикладі практичних кейсів надали інспектори Ради бізнес-омбудсмена – Кирил Сластунов та Володимир Забудський.

Під час зустрічі ми обговорили наступні теми:

  • Наслідки співпраці з недобросовісними контрагентами для відносин підприємства із державними органами
  • Яких контрагентів державні органи можуть вважати «недобросовісними»? Найпоширеніші критерії ризиковості
  • «Індивідуальна відповідальність» vs «належна обачність»: якою мірою бізнес відповідальний перед державою за своїх бізнес-партнерів?
  • Профілактика та пом’якшення наслідків проблем, пов’язаних із негативною оцінкою бізнес-партнера державою

Доповідачі:

Володимир Забудський, інспектор Ради бізнес-омбудсмена. Володимир має понад 11 років досвіду у сферах податкового та митного законодавства, регуляторних питань, публічних закупівель, міжнародної торгівлі, господарського, корпоративного та трудового права. Приєднався до команди Ради бізнес-омбудсмена з міжнародної консалтингової фірми PwC. До цього працював у локальних юридичних фірмах. У 2012 році Володимир закінчив Київський університет права Національної Академії Наук України. У 2021 році здобув ступінь магістра економіки у Київському національному економічному університеті за спеціальністю “Облік і оподаткування” (диплом з відзнакою).

Кирил Сластунов, інспектор Ради бізнес-омбудсмена. Кирил – юрист з 11-річним досвідом у питаннях корпоративного, цивільного, земельного та податкового законодавства. До того, як приєднатися до нашої команди, понад 7 років працював у податково-юридичному відділі компанії Deloitte, де спеціалізувався на вирішенні податкових спорів. У 2006 році здобув диплом магістра права на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг