Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Що варто знати про фінансовий моніторинг під час війни?»

Дата:
16 Травня 2022
Час:
11:00 - 13:00
Місце:
Онлайн
Практичний семінар «Що варто знати про фінансовий моніторинг під час війни?»

З початку введення 24.02.2022 на території України воєнного стану банківський та фінансовий сектори економіки зазнали суттєвих змін, у тому числі у сфері їх нормативно-правового регулювання. Не виключенням стали і окремі механізми здійснення фінансового моніторингу банками, які в умовах воєнного стану були тією чи іншою мірою адаптовані до потреб українського сьогодення. Враховуючи те, що механізми запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, мають неабияке значення під час війни, на вебінарі ми обговорили важливі нововведення в організації та здійсненні фінансового моніторингу, яких мають дотримуватися банки до закінчення воєнного стану в Україні.

Під час заходу ми обговорили:

1. Нові правила фінансового моніторингу, передбачені постановою Правління НБУ № 60 від 23.03.2022 (з подальшими змінами та доповненнями):

  • Фінансові операції, що не потребують встановлення джерел походження коштів у період воєнного стану
  • Порядок дій банків під час зарахування готівкових коштів на рахунки фізосіб на суму понад 400 тис грн
  • Спрощена процедура ідентифікації та верифікації покупців військових облігацій
  • Особливості актуалізації даних про клієнта та використання ідентифікуючих особу документів

2. Нові правила фінансового моніторингу, передбачені Законом України № 2120-IX від 15.03.2022:

  • Особливості внесення клієнтами банків готівки на поточні рахунки у період воєнного стану

Доповідачі:

Юлія Танцюра, старший юрист EVERLEGAL. Основними напрямками професійної діяльності Юлії є вирішення спорів у різних юрисдикціях, банківське право, договірне право, земельні правовідносини. Також Юлія відповідає за напрямок захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності. Юлія має більш ніж 10 років професійного досвіду, здобутого під час роботи у судах загальної, господарської юрисдикції, а також у консалтингу.

Марина Данкевич, юрист EVERLEGAL. Марина – юрист EVERLEGAL з понад трирічним досвідом професійної діяльності в сфері судової практики та практики вирішення спорів, що охоплює сектори банківського та фінансового права, стягнення заборгованості та комерційного права. Марина була залучена до проектів, пов'язаних з наданням правової допомоги одному із найбільших банків України, а також вітчизняній фінансовій компанії з питань організації та здійснення фінансового моніторингу. Крім того, Марина має досвід роботи в проектах, пов'язаних з корпоративним та сімейним правом.

Партнери

Офіційні постачальники послуг