Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Рішення зі зниження корпоративних та особистих корупційних ризиків, про які слід знати керівникам бізнесу»

Дата:
6 Жовтня 2021
Час:
16:00 - 18:00
Місце:
Онлайн
Практичний семінар «Рішення зі зниження корпоративних та особистих корупційних ризиків, про які слід знати керівникам бізнесу»

Американська торговельна палата в Україні, спільно з компанією-членом Eterna Law рада запросити вас на практичний семінар «Рішення зі зниження корпоративних та особистих корупційних ризиків, про які слід знати керівникам бізнесу», що буде проведено у форматі вебінару. Посилання на вебінар буде надіслано тільки зареєстрованим учасникам.

Вебінар буде присвячений наданню практичних рішень зі зниження ризиків топ-менеджерів та їхніх компаній у зв'язку з порушенням місцевого та іноземного антикорупційного законодавства (наприклад, FCPA та UKBA).

Під час зустрічі ми обговоримо наступні теми:

  • Поширені помилки керівників бізнесу щодо дотримання антикорупційного законодавства
  • Способи зниження особистих ризиків порушення вимог транскордонної протидії хабарництву
  • Передовий досвід реалізації програм комплаєнсу
  • Засвоєні уроки: випадки, які ви не хочете повторювати
  • Як дізнатися, чи ви у безпеці

Доповідач:

Тимур Хасанов-Батиров, партнер, керівник Комплаєнс практики в ETERNA LAW. 20-річний професійний досвід пана Хасанова-Батирова включає роботу в шести країнах на різних посадах керівника юридичного відділу, корпоративного секретаря та Комплаєнс офіцера. До приєднання до ETERNA LAW керував комплаєнс напрямком по тридцяти країнах в штаб-квартирі міжнародної фармацевтичної компанії «Berlin-Chemie» (Німеччина). Пан Хасанов-Батиров активно бере участь в просуванні комплаєнс в євразійському регіоні, будучи співзасновником «Комплаєнс клубу» – міжнародної спільноти практиків і засновником інформаційних ресурсів Compliance in post USSR і 1001 Комплаєнс День.

Мова заходу – англійська. Синхронний переклад не передбачено.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг