Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Особливості трудових відносин під час карантину в Україні»

Дата:
27 Березня 2020
Час:
10:00 - 12:00
Практичний семінар «Особливості трудових відносин під час карантину в Україні»

Віддалена робота, неповний робочий час, відпустка за власний рахунок, простій – яке рішення з трудових питань прийняти власнику бізнесу на час дії карантину? Як діяти в рамках закону та не допустити порушень, які в майбутньому можуть призвести до штрафів та судових спорів? Ситуація у країні змінюється кожен день і роботодавцям доводиться оперативно приймати рішення щодо подальшого формату роботи та трудових відносин з працівниками. Під час вебінару експерт GOLAW детально розповіла, як саме роботодавець повинен організувати безпечні умови праці та не порушити трудове законодавство під час карантину.

Зокрема, ми говорили про таке:

  • Віддалена робота (робота на дому): організаційні питання та юридичні нюанси
  • Неповний робочий час: як правильно оформити
  • Простій: наслідки для роботодавця
  • Оплачувана відпустка: про що потрібно пам'ятати
  • Відпустка без збереження заробітної плати: строки та порядок надання

Доповідач:

Катерина Цвєткова, радник, адвокат, GOLAW. Катерина консультує іноземні та українські компанії щодо складних випадків звільнення топ-менеджерів та інших працівників, розробляє трудові договори та контракти, надає послуги з повного аудиту щодо дотримання трудового законодавства, супроводжує перевірки контролюючих органів. Катерина є лектором Вищої школи адвокатури при Національній асоціації адвокатів України.

Партнери

Офіційні постачальники послуг