Тривалий час банкрутство компанії створювало негативні наслідки переважно лише для кредиторів. З 2018р. практика відповідальності керівників та власників компанії-банкрута стала більш поширеною. Під час семінару ми говорили про те, з чим може зіткнутись керівник компанії в межах сучасного правового регулювання процедур банкрутства, які дії керівництва компанії вимагаються законодавством і в яких випадках наставатиме відповідальність.
Зокрема, ми розглянули:
- Які види відповідальності виникають у зв'язку з банкрутством?
- Що таке солідарна і субсидіарна відповідальність?
- У яких випадках виникає відповідальність керівника компанії-банкрута?
- Що є підставами для кожного з видів відповідальності?
- Якими повинні бути дії керівництва компанії у період виникнення можливої неплатоспроможності для того, щоб уникнути підстав для відповідальності?
Доповідач:
Денис Киценко, партнер, керівник практики банкрутства і реструктуризації, ETERNA LAW. Денис має великий досвід в сфері банкрутства та реструктуризації, IP-спорів, податкових та трудових спорів. До приєднання до ETERNA LAW, він успішно керував низкою справ, представляючи інтереси великих міжнародних і українських банків як кредиторів. З 2014 року був відзначений як значущий фахівець з розгляду справ про банкрутство за версією міжнародного рейтингу Legal 500 EMEA. Якісні послуги та відмінні результати привели Дениса до нагороди «Вибір клієнта» за «Судові розгляди в Україні» (Лондон 2017) і «Вибір клієнта». 100 найкращих юристів України», як лідер практики з банкрутства (Київ, 2019).