Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Ера змін у девелопменті торгової нерухомості»

Дата:
9 Квітня 2021
Час:
11:00 - 13:00
Практичний семінар «Ера змін у девелопменті торгової нерухомості»

Ринок рітейлу України залишається одним з найбільших та найперспективніших у Європі, що робить торговий девелопмент багатообіцяючим та цікавим напрямком. До сьогодні брак фінансування та знань значно обмежував можливості забудовників, проте ситуація на порозі кардинальних змін. Учасники мали нагоду обговорити, які тренди будуть реальністю девелопменту та інвестицій завтра, а також, які можливості є у ринку вже сьогодні.

Разом ми розглянули такі питання:

  • Поточний стан та прогнози ринку торгової нерухомості. Основні індикатори стану ринку та їх розвиток у найближчому майбутньому
  • Актуальні питання торгових девелоперських проєктів в Україні. Відмінності місцевого ринку девелопменту та інвестицій від світових
  • Основні тренди в торговій архітектурі
  • Проблеми торгового девелопменту та шляхи їх вирішення очима міжнародних професіоналів
  • Поточний підхід банку до фінансування торгових проєктів

Доповідачі:

Віталій Бойко, СЕО та Founder, NAI Ukraine. Віталій отримав нагороду Людина року за версією Eastern Europe Property Awards 2017; визнаний Провідним фахівцем за версією THE BIZZ AWARDS.

Марина Гуревич, Керівниця відділу консалтингу, NAI Ukraine. Марина має понад 7 років досвіду роботи в аналітиці ринків та консалтингу. Вона брала участь у розробці більше 45 концепцій нерухомості, працювала з локальними та міжнародними девелоперами, фінансовими установами та іншими представниками корпоративного сектору в Україні, Білорусі, Казахстані.

Олена Горобець, Віце-президентка, директорка по роботі з корпоративними клієнтами. Досвід роботи у корпоративному банкінгу більше 15 років, обслуговування великих та середніх підприємств у різних галузях економіки, розробка індивідуальних рішень для бізнесу.

Саймон Скотт
Директор
Провідне лондонське архітектурне бюро Leslie Jones Architecture.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг