Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Безпечні угоди купівлі-продажу комерційної нерухомості в Україні: реальні кейси»

Дата:
7 Жовтня 2021
Час:
15:00 - 17:00
Місце:
Онлайн
Практичний семінар «Безпечні угоди купівлі-продажу комерційної нерухомості в Україні: реальні кейси»

У 2021 році ринок комерційної нерухомості в Україні залишається одним із найкращих варіантів інвестування у співвідношенні дохідності до ризиковості. При цьому інвесторам доводиться часто стикатись з прихованими юридичними ризиками нерухомого майна, які не вдається правильно оцінити на етапі інвестування. Під час вебінару ми спробували визначити мінімально необхідний обсяг перевірки комерційної нерухомості перед купівлею та розберемо на реальних кейсах можливі приховані юридичні ризики, пов'язані з купівлею, та шляхи їх уникнення.

Під час заходу ми обговорили наступні теми:

  • Основні види транзакцій з купівлі-продажу нерухомості
    • Купівля нерухомості (продаж від юридичної особи, продаж від фізичної особи, продаж від нерезидента)
    • Купівля корпоративних прав (тобто юридичної особи, на балансі якої знаходиться об'єкт нерухомості)
  • Як зробити угоду максимально безпечною – які типи перевірок бажано зробити покупцю до закриття угоди (юридичний, фінансовий, податковий, технічний аудит)
  • Які види аудитів потрібні у кожному виді угод
  • Які можуть бути наслідки якщо аудит не проведений (або проведений неналежним чином) на основі реальних кейсів

Доповідачі:

Олександр Демчук, адвокат, старший юрист в EVERLEGAL. Олександр спеціалізується на вирішенні спорів та комерційних питаннях, зокрема, у сфері девелопменту нерухомості та банківському секторі. У Олександра понад 9 років досвіду надання юридичних послуг українським та іноземним інвесторам в комерційну нерухомість, забудовникам та девелоперам, банкам та фінансовим компаніям.

Ярослав Горбушко, директор департаменту ринків капіталу, CBRE Ukraine. Ярослав має більш ніж 10-річний досвід роботи в комерційній нерухомості та глибокі знання у практиці ведення інвестиційних угод на місцевому ринку. Ярослав надає консультації щодо ринків капіталу та транзакцій з капіталом для корпоративних орендарів, девелоперів та власників. З початку 2016 року департамент ринків капіталу завершив ряд транзакцій як з місцевими, так і з міжнародними компаніями на суму понад 200 мільйонів доларів.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг