Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Захист комерційної таємниці»

Дата:
4 Лютого 2020
Час:
10:00 - 12:00
Практичний семінар «Захист комерційної таємниці»

Розголошення комерційної таємниці може заподіяти бізнесу велику шкоду. Щоправда покарати працівників, які розголошують комерційну таємницю, непросто. Оштрафувати його не можна, оскільки це вважається дисциплінарним стягненням, яке можна застосовувати лише у випадках, передбачених законодавством. Втім, шанс отримати компенсацію, еквівалентну заподіяній шкоді, є, наприклад, шляхом звернення до АМКУ.

Під час семінару ми розглянули:

  • Яку інформацію можна вважати комерційною таємницею
  • Як захистити комерційну таємницю: основні методи та нюанси захисту
  • Відповідальність за розголошення комерційної таємниці: як довести, що було здійснене порушення, та покарати зловмисників
  • Аналіз успішних кейсів притягнення до відповідальності за неправомірне використання комерційної таємниці
  • Звернення до АМКУ: як підготувати скаргу

Доповідачі:

Олексій Кот

Д.ю.н., керуючий партнер ЮФ «Антіка». Член Науково-консультативної ради при Верховному Суді. Рекомендований рейтингами Chambers Global, Chambers Europe, The Legal 500 EMEA, IFLR1000. «Юрист року» в сфері судової практики у 2020 році за версією міжнародного рейтингу The Best Lawyers in Ukraine 2020.

Олександр Третьяков

Старший юрист ЮФ «Антіка». Має понад 10-річний досвід роботи в юридичному консалтингу. Його ключова спеціалізація: антимонопольне, корпоративне право, судові спори та арбітраж, енергетика. Входить до складу Громадської ради при Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).

Партнери

Офіційні постачальники послуг