Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Онлайн-курс «Підготовка до міжнародної сертифікації спеціалістів у галузі ДПП»

Дата:
28 Березня 2022 - 1 Квітня 2022
Час:
09:00 - 18:00
Місце:
Онлайн
Онлайн-курс «Підготовка до міжнародної сертифікації спеціалістів у галузі ДПП»

Реалізація інвестиційних проєктів із застосуванням механізму державно-приватного партнерства / концесії в Україні стає дедалі перспективнішою.

Наступний же рік після набуття чинності нового законодавства про концесію приніс перші здобутки для інвестиційного потенціалу держави – у 2020 році були підписані пілотні концесійні договори у портовій галузі – Міністерство інфраструктури передало у концесію порти Ольвія та Херсон.

Мінінфраструктури разом із Адміністрацією морських портів України продовжує готувати проєкти державно-приватного партнерства (ДПП) щодо ряду державних підприємств, серед яких, зокрема, Чорноморський порт та пасажирський комплекс в порту Одеси. Пріоритетним напрямом для уряду є і розвиток дорожньої галузі – у 2020 році розпочалася підготовка до здійснення Програми ДПП, що була розроблена за підтримки Групи Світового банку та передбачає залучення приватного фінансування для будівництва та утримання 6 пілотних ділянок автомобільних доріг. Окрім цього, заплановано ряд концесійних проєктів щодо аеропортів і залізничних вокзалів.

Нормативно-правова база державно-приватного партнерства в Україні зазнає постійного оновлення й приведення у відповідність до міжнародних стандартів та найкращих практик у різних галузях. Зокрема:

  • 31 січня Міністерство юстиції затвердило наказ Мінекономіки, яким було ухвалено оновлену редакцію Методики аналізу ефективності здійснення ДПП
  • 15 лютого Верховна рада України створила належні умови для залучення приватних інвестицій в дорожнє будівництво, ухваливши законопроєкт №5090 про внесення змін до Бюджетного кодексу

У контексті цих новин та можливостей для приватного сектору, які з’явилися внаслідок прийняття останніх нормативних актів, запрошуємо всіх, хто професійно цікавиться питаннями державно-приватного партнерства, до реєстрації на онлайн-курс* для підготовки до міжнародної сертифікації спеціалістів у галузі ДПП, що стартує уже 28 березня.

Курс із основ державно-приватного партнерства проводиться компанією K-Infrastructure у співпраці зі SPILNO PPP Advisory. Тренер курсу – Тарас Бойчук, керуючий партнер компанії SPILNO PPP Advisory та голова Проєктного офісу з питань ДПП при Мінінфраструктури, де він очолює підготовку та реалізацію пілотних проєктів ДПП у галузі морських портів, аеропортів та автодоріг. Також Тарас забезпечував юридичну підтримку Мінекономіки у роботі над новим Законом України «Про концесію», ухваленим у жовтні 2019 року. Тарас Бойчук є акредитованим тренером APMG рівня «Основи ДПП», «Підготовка ДПП» та «Реалізація ДПП», а також має сертифікацію спеціаліста у галузі ДПП на всіх трьох рівнях.

Цей курс призначений насамперед для спеціалістів у галузі державно-приватного партнерства та кандидатів на отримання сертифікації від APMG International, які хочуть підготуватися до складання іспиту з основ ДПП російською мовою.

Курс відбудеться з 28 березня по 1 квітня 2022 року.

Програма курсу відповідає змісту першого розділу Посібника з сертифікації в галузі ДПП та включає 20 годин віртуальних лекцій, які проходитимуть протягом 5 днів.

Дізнатися більше про курс можна, ознайомившись з інформаційним бюлетенем (у вкладенні). Реєстрація доступна за посиланням https://cutt.ly/0OiElRA

*Для представників компаній-членів Американської торговельної палати в Україні діє спеціальна ціна – реєстрація на курс доступна зі знижкою 10%

Офіційні постачальники послуг