Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

WELDI

Офлайн бізнес-сніданок WELDI «Мода – це стан душі: створюйте свій власний бренд»

Дата:
30 Червня 2021
Час:
08:30 - 10:30
Офлайн бізнес-сніданок WELDI «Мода – це стан душі: створюйте свій власний бренд»

Мода – це мова. Тренд – це момент. Стиль – це історія. Учасниці мали нагоду отримати поради від провідних українських фешн-гуру про те як навчитися вільно «говорити», бути в моменті та розповідати власну історію.

Доповідачі:

Валерія
Ковальська

CEO/Креативний директор бренду VALERY KOVALSKA

Євгенія
Скварська

Фешн-стиліст, дизайнер костюмів, креативний продюсер

Модератор:

Тетяна Прокопчук

Віце-президент
Американська торговельна палата в Україні


Ініціатива Палати WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative) - це платформа для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних жінок-лідерів. Щомісяця учасниці WELDI зустрічаються на бізнес-сніданках, щоб удосконалювати свої навички у прийнятті рішень та  управлінні командою, а також плекати свої таланти та фокусуватись на покращенні особистих навичок. Крім того, учасниці можуть обговорювати цікаві теми в Facebook-групі та отримувати тематичні email-повідомлення.

Ми пишаємося тим, що ініціатива WELDI вже об'єднала понад 400 керівниць високого рівня. Обіймаєте керуючу посаду в Компанії-члені Палати та маєте більше 5 років досвіду керування командою, але ще досі не приєдналися до нашої ініціативи? Долучайтеся вже сьогодні та не пропустіть унікальну можливість отримати нові ідеї, вміння, знання, які допоможуть покращити особисте та професійне життя. Також знаходьте нових ділових партнерів та друзів серед ділових жінок високого рівня. За детальною інформацією звертайтесь до Олександра Шпаковського, координатора з організації заходів.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг