Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Міжнародна виставка та конференція «ReBuild Ukraine Powered by Energy»

Дата:
14 Листопада 2023 - 15 Листопада 2023
Час:
09:00 - 18:00
Міжнародна виставка та конференція «ReBuild Ukraine Powered by Energy»

Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine powered by Energy відбудеться 14-15 листопада 2023 року м. Варшава, Польща, ВЦ «EXPO XXI».

Даний захід відбудеться під патронатом Міністерства енергетики України та за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Міністерства економічного розвитку і технологій Республіки Польща, Американської торгово-промислової палати в Україні та профільних міністерств країн-партнерів ЄС.

Цей захід стане продовженням успішної першої виставки-конференції Rebuild Ukraine, яка відбулась у лютому 2023 року та перевершила всі очікування та запити основних зацікавлених сторін - міжнародних виробників, громад та партнерів з усього світу. Організатор українсько-британська виставкова компанія "Прем'єр Експо".

Основною метою цього заходу є залучення міжнародного фінансування для відновлення українських громад, сприяння підприємствам енергетичної галузі України у реалізації відновлення об’єктів критичної інфраструктури, які постраждали внаслідок військової агресії, а також залучення інвестицій у міста та регіони України, які сьогодні підтримують мільйони переміщених сімей та мають привабливі інвестиційні можливості.

ReBuild Ukraine 2.0 прагне об'єднати на єдиній публічній платформі державні структури, міжнародні донорські та фінансові організації, територіальні громади, представників благодійних фондів, інвестиційних компаній, агенції розвитку, державні та приватні енергетичні, будівельні компанії та організувати активну участь бізнесу у відбудові України.

Ключовими елементами експозиції стануть:

  • Національний павільйон «Україна та її громади» за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України: більше 20 громад, що постраждали від війни, та приблизно 80 запрошених громад
  • Національна експозиція «Енергетика України» за підтримки Міністерства енергетики України: державні компанії, що працюють в наступних сферах : ядерна енергетика, електроенергетика, нафтова та газова промисловість, вугільна промисловість, «зелена» енергетика, енергоефективність

Попередня програма заходів Rebuild Ukraine powered by Energy:

  • Прес-брифінг представників влади України, ЄС та інших країн світу
  • Міжнародна конференція: «Відновлення енергетичного сектору України. Євроінтеграція. Модернізація», організатором якої є Міністерство енергетики України
  • Інвестиційна конференція: Платформа для просування інвестиційних можливостей для економічної трансформації України
  • Recovery Construction Forum: Форум об'єднає провідні будівельні компанії України та ЄС. Головною темою стануть питання стратегічного плану відновлення, норм та процедур залучення міжнародних компаній до процесу відбудови України.
  • Марафон громад - презентації кожної української громади-учасниці
  • Донорська конференція

Відвідувачів та гостей ReBuild Ukraine чекає унікальна експозиція будівельних технологій, обладнання та матеріалів, сучасного електротехнічного обладнання та «зелених» технологій, світових досягнень у  будівельній та енергетичній сферах.

Щодо додаткової інформацію по заходу, звертайтеся в Оргкомітет виставки-форуму:

ДП Прем’єр Експо

Контактна особа – Юлія Булгакова

E-mail: i.bulgakova@pe.com.ua

www.rebuildukraine.in.ua

Інші події

Події партнерів 25.06.2024

Банківський форум

Київ
16:00

Офіційні постачальники послуг