Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Курс англійської мови для ветеранів війни та їх сімей

Дата:
22 Березня 2021 - 6 Серпня 2021
Час:
09:00 - 18:00
Місце:
Курс англійської мови для ветеранів війни та їх сімей

Американська фундація “People of Ukraine" започаткувала “Працевлаштування Військових Ветеранів України Ініціативу”  та шукає підтримки у роботодавців, які зацікавлені наймати ветеранів, випускників курсів.

Ми запрошує спонсорів, зацікавлених у сприянні розширенню програми “Курсу Aнглійської мови для військових ветеранів”, та підтримці нової ініціативи комп'ютерної грамотності "Основні комп'ютерні навички для Військових ветеранів та їх сімей".

  • Діалоги та граматика
  • Стратегія Швидкого вивчення мови
  • Американські викладачі
  • Написання резюме
  • Допомога у працевлаштуванні

Після важкої, вимогливої ​​та небезпечної служби, яка так багато жертвує за свободу в зоні бойових дій, українські військові ветерани, які переходять до цивільного життя, часто стикаються з багатьма проблемами. Дослідження показують, що ветерани, які мали емоційно травматичний досвід під час служби або перенесли серйозну травму, пов’язану із службою, можуть зазнати значних труднощів із цим переходом. Хоча військова служба надає ветеранам незліченні навички та можливості розвивати свої здібності, з’ясувати, як перевести їх у цивільне життя, може бути складно. Для багатьох ветеранів процес переходу можна покращити, зосередившись та розвиваючи більш широкі життєві навички. Американська неурядова організація "Народ України" допомагає вирішити цю проблему своєю "Ініціативою найму військових ветеранів України". Мета - надати українським військовим ветеранам та подружжю можливість досягти успіху в цивільній робочій силі, визнаючи їх визначний внесок у вільну та процвітаючу Україну.

Чому ці українські військові ветерани цінні для потенційних роботодавців? Багато загальновизнаних причин. Лідерство та робота в команді - військовий досвід створює людей, які працюють, щоб заслужити повагу своїх однолітків і зрозуміти, як об’єднати людей для досягнення спільних цілей. Вони вміють брати приклад, а також через керівництво, делегування, мотивацію та натхнення. Передатні таланти та ветерани мають навички вирішення проблем та демонструють здатність швидко засвоювати нові навички та концепції. Чесність - ветерани розуміють важливість чесності та підзвітності на робочому місці. Тріумф над бідою - крім успішного вирішення стандартних питань особистісного зростання, ці ветерани часто перемагали і великі напасті.

Офіційні постачальники послуг