Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

II Щорічний форум UkraineInvest «MAKE in UA»

Дата:
14 Грудня 2021
Час:
16:00 - 19:30
II Щорічний форум UkraineInvest «MAKE in UA»

14 грудня 2021 року у Києві відбудеться Другий щорічний форум UkraineInvest "MAKE in UA" (Виробляй в Україні), метою якого є презентація основних економічних досягнень держави і програми залучення інвестицій у виробничий сектор економіки України. Із вітальними промовами форум відкриють Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та голова депутатської фракції політичної партії “Слуга народу”, голова наглядової ради UkraineInvest Давид Арахамія.

Програма форуму складається з інтерактивних дискусійних панелей за участі близько 30 спікерів, серед яких: представники влади, міжнародних організацій, ділової та інвестиційної спільноти України і світу. Ключові теми заходу цього року – презентація програми залучення інвестицій у виробництво "MAKE in UA" та розвиток бізнес-дипломатії у світі.

Форум буде проведений у комбінованому форматі – «офлайн» та «онлайн» (за попередньою реєстрацією) із дотриманням карантинних обмежень, встановлених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Форум заплановано до проведення із залученням більш ніж 5 тис. слухачів «онлайн» з понад 50 країн.

Серед ключових тем заходу:

  • Програма залучення інвестицій у виробництво "MAKE in UA"
  • Впровадження реформ для розвитку виробництва
  • Роль міжнародних фінансових організацій у підтримці інвестиційних проектів
  • Презентація успішних кейсів у сфері виробництва
  • Бізнес-дипломатія: Україна у світі

Детальніше за посиланням. Захід організовано державною установою «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest) за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Форум буде проведено двома мовами, українською та англійською, із синхронним перекладом. 

Реєстрація для онлайн-перегляду за посиланням. Підтвердження реєстрації до 13 грудня.

Акредитація ЗМІ обов’язкова за реєстраційною формою. Контакти для ЗМІ: +38(063)7071646. Підтвердження акредитації до 13 грудня 18:00

З питань медіа-партнерства та співпраці звертайтеся за електронною адресою: communications@ukraineinvest.gov.ua

Офіційні постачальники послуг