Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

ІІ Щорічний бізнес-форум з промислової екології «Екомодернізація-2021: кращі практичні рішення»

Дата:
29 Березня 2021 - 31 Березня 2021
Час:
09:00 - 18:00
Місце:
Онлайн
ІІ Щорічний бізнес-форум з промислової екології «Екомодернізація-2021: кращі практичні рішення»

Організатори: 

ECOBUSINESS Group та Професійна асоціація екологів України спільно з ТПП України, УСПП

У діловій програмі:

Основне завдання заходу — надати реальну підтримку керівникам підприємств й екологам-практикам в реалізації природоохоронних заходів та підвищенні еколого-економічної ефективності підприємства.

Основа програми — всебічний аналіз діючих і тих, що готуються до прийняття нормативно-правових актів та кращих рішень з екомодернізації підприємств.

По завершенні форуму кожен учасник отримає повне уявлення про те, як зробити ефективнішою діяльність свого підприємства із забезпечення екологічної безпеки.

Ключова цінність форуму: вибір спікерів зосереджується на тих, кого мало цікавить політика чи промовиста критика проведеного курсу, для них головне — простою і зрозумілою мовою пояснити, як потрібно жити в поточних      умовах, як відповідати всім вимогам і як оптимізувати свою роботу не дивлячись на всі «але» і «якщо». Живе і корисне спілкування практиків дає можливість переосмислити якісь моменти, уникнути аналогічних помилок і адаптуватися під нові реалії. Варто зазначити, що засилля різного роду заходів на екологічну тематику, не зменшують інтересу саме до цього форуму.

Протягом трьох днів експерти розглядатимуть проєкти НПА і пов'язані з ними нові вимоги до діяльності природокористувачів. Окрему увагу буде приділено передовим технологіям і аналізу успішних практичних рішень у сфері природокористування.

Триденний форум передбачає:

  • Дорожню карту діяльності для керівника та еколога виробництва в поточному році;
  • Перспективи зміни чинного природоохоронного законодавства;
  • Головні перешкоди: як їх подолати;
  • Взаємодія влади, бізнесу та суспільства при вирішенні екологічних проблем в нових умовах;
  • Кращі кейси з екомодернізації.

Детальніше за посиланням: https://ecolog-ua.com

Офіційні постачальники послуг