Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

HR Pro AWARDS

Дата:
11 Листопада 2021
Час:
09:00 - 18:00
Місце:
Online
Початок:
HR Pro AWARDS

У 2021 році Українська Асоціація HR-професіоналів HR Pro вперше проведе премію HR Pro AWARDS. Премія покликана відзначити командні та особисті досягнення представників професії, що сприятимуть підвищенню рівня професійних практик, які існують в Україні.

Катерина Ковалевська, голова наглядової ради Асоціації HR Pro та продюсер Премії HR Pro AWARDS, зазначила:

«Ми — HR-ри — дуже багато робимо для того, щоб підтримати співробітників наших компаній, виділити кращих і мотивувати їх на досягнення нових перемог. Минулий рік ще раз підкреслив, наскільки роль HR-ра для сталого розвитку компаній є критично важливою. Але для нас самих теж дуже важливе визнання, нам потрібно знати: все, що ми робимо — не дарма. Нам важливо показати свої найкращі проєкти, отримати відгук і підтримку від професійного ком’юніті. Тому Премія дуже потрібна зараз усім нам!».

Діяльність Асоціації HR Pro спрямована на підвищення значущості професії HR, розвиток професійних компетенцій, обмін досвідом та впровадження кращих світових стандартів в галузі управління людськими ресурсами.

Саме тому була створена професійна Премія HR Pro AWARDS.

Експертами Премії стали понад 50 представників HR-сфери з різних міст України, які мають міжнародну сертифікацію/міжнародну профільну освіту/МВА та обіймають керівні посади у сфері HR не менше 5 років.

Серед експертів — спеціалісти таких компаній як Luxoft, Метінвест, GlobalLogic, SMART business, «ДТЕК Мережі», RAZOM group, «Імперіал Тобакко» в Україні, robota.ua тощо. Весь перелік експертів можна переглянути тут.

Номінації

Номінації Премії поділені на Проєкти та Персоналії, тому подаватись можуть як цілі команди зі своїми рішеннями, так і окремі люди.

Персоналії

СЕО року – номінація для керівників, орієнтованих на людей, які у своїй операційній діяльності демонструють глибокий фокус на розвиток та утримання співробітників. А компанія – показники з підвищення компенсацій, залученості та зниження плинності кадрів.

HR року – номінація для керівників функцій та HR-директорів; професіоналів, результати діяльності яких є еталонними.

HR influencer – номінація для професіоналів, які сприяють підвищенню цінності професії та її розвитку в бізнес-середовищі. Це ментори, спікери, викладачі освітніх HR-програм, блогери, автори статей, творці ком’юніті та проєктів, які розвивають HR-напрямок.

Спонсором цієї номінації виступає генеральний партнер Премії — компанія robota.ua. Тому учасники можуть номінуватись безплатно.

Майбутня зірка – номінація для фахівців, які в професії не менше двох років. Це нові яскраві імена в HR-індустрії, які реалізують інноваційні проєкти та рішення у своїй практиці.

Проєкти

Організатори розділили проєктні номінації на дві частини: середній та малий бізнес — до 1 000 співробітників, і великий — понад 1 000 співробітників. Такий крок дозволить забезпечити чесну оцінку проєктів з різних сегментів бізнесу.

Рекрутинг. У даній номінації розглядаються проєкти, які забезпечують організації необхідними теперішніми та майбутніми знаннями, навичками та компетенціями, залученими з зовнішнього ринку. Інноваційні стратегії найму та оцінки претендентів, програми партнерства, інструменти оцінки, автоматизація процесів підбору.

Навчання та Розвиток. Номінація, в якій розглядають програми, націлені на узгодження знань і навичок співробітників з потребами компанії. Це власні навчальні центри, корпоративні університети та академії, програми розвитку кадрового резерву, програми наставництва, коучингу, проєкти соціальної освіти та багато інших.

Винагорода та Визнання. Програми матеріальної та нематеріальної мотивації співробітників, націлені на залучення та утримання цільових талантів компанії. Програми лояльності та утримання.

HR-аналітика. Номінація, в якій розглядають побудову стійкої системи бізнесу за допомогою якісної консолідації та аналізу даних про людей.

Добробут та Здоров’я. Номінація, в якій розглядаються програми турботи про здоров’я та якість життя співробітників.

Різноманіття та Інклюзивність. Номінація, в якій розглядають програми формування культури інклюзивності та різноманітності в компаніях. Практики та ефективні рішення, які дозволяють різним людям працювати в одній команді, приклади реалізації стратегії Різноманіття та Інклюзивності.

Діджитальне робоче середовище. Номінація, в якій розглядаються проєкти, пов’язані з діджиталізацією та автоматизацією досвіду співробітників, офісного простору, процесів комунікації. Програми з забезпечення комфортного режиму віддаленої роботи.

Подача заявок триває до 14.05.2021

Церемонія нагородження відбудеться: 11.11.2021

Всі деталі щодо номінацій, критеріїв оцінки, складу експертів та журі, таймінгу можна знайти на сайті Премії.

Інші події

Події партнерів 19.10.2021

Семінар «Запобігання Шахрайству»

Офлайн/Онлайн
09:00
Події партнерів 19.10.2021

Захід UNIC «Відкриття Місяця Ділової Доброчесності»

PMHub, Іоанна Павла II 5, Київ
10:00

Офіційні постачальники послуг