Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Другий Люксембурзько-український бізнес-форум «Швидке відновлення України»

Дата:
21 Травня 2024
Час:
09:00 - 18:30
Другий Люксембурзько-український бізнес-форум «Швидке відновлення України»

Люксембурзько-Українська торгова палата з гордістю оголошує про проведення довгоочікуваного Другого Люксембурзько-Українського бізнес-форуму "Швидке відновлення України", який відбудеться 21 травня 2024 року в приміщенні Люксембурзької торгової палати.

Форум має на меті додати цінності до більш широких дискусій щодо відновлення України. А також вивчити можливості для партнерства між бізнес-спільнотами та урядом Люксембургу, України та Європи.  Спираючись на успіх першого форуму 31 січня 2023 року, цьогорічний захід обіцяє бути ще більш впливовим, розглядаючи ключові питання та можливості для економічного зростання та розвитку.

Ми обговоримо, серед іншого, наступні теми:

  • Вступ України до ЄС - перспективи та можливості
  • Фінансування відновлення економіки
  • Зелене відновлення економіки (ключові сектори економіки)
  • Космічні інновації
  • Соціальне відновлення
  • Реалії ведення бізнесу в Україні

Форум об'єднає представників української та люксембурзької влади, європейських інституцій, люксембурзького промислового та фінансового секторів, міжнародних фінансових установ та інвесторів для вивчення інноваційних стратегій та ініціатив, спрямованих на прискорення економічного відновлення України та сприяння сталому зростанню.

Попередня реєстрація -  Registration RAPID RECOVERY OF UKRAINE 21.05.2024 - LUCC.

Забезпечте свою участь вже сьогодні та станьте частиною цієї трансформаційної події, що формує майбутнє бізнесу та відновлення економіки.

Ми віримо, що Ваша участь не лише збагатить дискусії, але й сприятиме розробці конкретних стратегій для подальшого розвитку партнерства між Люксембургом та Україною.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте Homepage 1 - LUCC або зв'яжіться з нами за адресою  contact@lucc.lu.

Давайте разом прокладемо шлях до світлого майбутнього для України та зміцнимо узи партнерства між нашими країнами.

Будемо раді вітати Вас на цій знаковій події 21 травня 2024 року в Торгово-промисловій палаті Люксембургу.

Інші події

Події партнерів 25.06.2024

Банківський форум

Київ
16:00

Офіційні постачальники послуг