Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Державні медичні закупівлі 2021: ключові аспекти організації та проведення процедур

Дата:
25 Березня 2021
Час:
10:00 - 13:15
Місце:
Online/Offline
Державні медичні закупівлі 2021: ключові аспекти організації та проведення процедур

Державне підприємство «Медичні закупівлі України» (далі - ДП «Медзакупівлі України») запрошує на зустріч «Державні медичні закупівлі 2021: ключові аспекти організації та проведення процедур». Захід відбувається в межах ринкових консультацій ДП «Медзакупівлі України» 1 та має на меті інформування представників фармацевтичного ринку щодо ключових аспектів централізованої закупівлі ліків та медвиробів за бюджетними програмами у сфері охорони здоров’я за кошти 2021 року.

Презентація відбудеться 25 березня 2021 з 09:30 до 13:15 . Через обмеження, введені у зв’язку з пандемією COVID-19, захід відбуватиметься в двох форматах - офлайн (до 60 осіб, які зареєструються першими; по одному представнику від компанії) та онлайн . Офлайн формат проходитиме з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів (перебування в масці під час заходу, соціальне дистанціювання, перевірка температури, провітрювання приміщення, використання антисептиків).

Інформація щодо місця проведення та посилання на прямі трансляції буде надіслана всім  зареєстрованим учасникам. Для реєстрації, будь ласка, заповніть реєстраційну форму . Дедлайн реєстрації - 23 березня, COB.

Планується презентувати наступні питання:

  • Результати проведених ДП «Медзакупівлі України» закупівель ліків та медвиробів за програмами МОЗ України за 2020 рік
  • Закупівлі ліків та медвиробів за кошти 2021 року за доведеними до ДП «Медзакупівлі України» напрямами: планування та проведення процедур, контрактування та проведення оплат
  • Виконання договорів та процедура звітування
  • Особливості закупівлі медикаментів за напрямами АРВ терапії та лікування туберкульозу

Забезпечуватиметься синхронний переклад англійською мовою. Із запитаннями, будь ласка, звертайтесь за адресою office@medzakupivli.com або +38 (063) 651 90 25.

Детально порядок денний за посиланням.

Захід відбувається за технічної підтримки проекту USAID Україна «Безпечні, доступні та
ефективні ліки для українців» (SAFEMed).

Державне підприємство «Медичні закупівлі України» було створено у жовтні 2018 року з метою організації та проведення закупівель лікарських засобів і медичних виробів за кошти державного бюджету відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

Основна ціль держпідприємства - забезпечити прозорі та ефективні закупівлі якісних лікарських засобів та медичних виробів і стати центром закупівельної експертизи щодо медичних товарів.

В 2020 році ДП «Медзакупівлі України» вперше було уповноважене на здійснення закупівель за 14 з 38 напрямів державних програм МОЗ України, закупівлю ЗІЗ, експрес-тестів, ліків та обладнання, що використовуються для протидії COVID-19, автомобілів швидкої медичної допомоги та вакцин проти коронавірусу, розвивало каталоги Prozorro Market. Звіт щодо закупівель у 2020 році опублікований за посиланням. У 2021 році, відповідно до наказу МОЗ № 32 від 12.01.2021, ДП «Медзакупівлі України» здійснюватиме закупівлі лікарських засобів та медичних виробів за 19 напрямами.

Інші події

Офіційні постачальники послуг