Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

SPP Development Ukraine LLC

Надія Петрученко

Генеральний директор

“SPP Development Ukraine” – професійна компанія, яка спеціалізується на енергетичних проектах в Україні. Ми займаємось розробкою та впровадженням проектів відновлюваної енергетики та енергетичної інфраструктури, які відрізняються високою ефективністю та використанням передових технологій. Наша компанія має успішний досвід в реалізації проектів більше 110 МВт DC відновлюваної енергії, проекти електричних Підстанції регіонального значення, високовольтних ліній та ін.

Наша команда надає офіційну інженерну експертизу для проектів не лише на території України, але і на території Близького Сходу та країн Східної Європи (Польща, Болгарія, Румунія та ін.). Наш підхід передбачає ретельний аналіз проекту та варіантів електротехнічних рішень, детальне вивчення концепції проекту та технічної документації з наданням професійної експертизи.

Зараз ми працюємо над інноваційними проектами, такими як Установка Зберігання Енергії, Вітрові Електростанції, Водневі проекти та Сонячні електростанції.

Як Девелоперська та ЕРС компанія, ми пропонуємо повний спектр послуг: розробка, будівництво, технічне обслуговування та експлуатацію. Наші проекти Сонячних електростанцій, реалізовані в Україні із залученням іноземних інвестицій нагороджені як найкращі проекти у Східній Європі в 2019 та 2021 роках.

Контакти

Адреса Кловський Узвіз, 7, офіс 7, Київ 01021, Україна
Телефон +38 (098) 709-1682
Електронна пошта info@sppdevelopment.com.ua

Офіційні постачальники послуг