Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Pakharenko & Partners

Антоніна Пахаренко-Андерсон

Генеральний директор

Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» заснована в 1992 році, має офіси у Києві та Лондоні (Великобританія). Сьогодні наша компанія є однією з провідних українських юридичних фірм. Ми надаємо повний спектр послуг в сфері інтелектуальної власності в Україні та інших країнах щодо формування та супроводження портфеля прав інтелектуальної власності компаній (виявлення, оцінка, реєстрація, ліцензування та захист об’єктів інтелектуальної власності: торговельних марок, винаходів, корисних моделей, промислових зразків, компонування (топографії) інтегральних мікросхем, географічних зазначень, сортів рослин, об’єктів авторського і суміжних прав).
Крім того фірма «Пахаренко і партнери» здійснює комплексний правовий консалтинг господарської діяльності будь-якої компанії в Україні та за кордоном та надає відповідний спектр юридичних послуг у різних галузях права, а саме — адміністративного, господарського, кримінального, антимонопольного, митного, інформаційного тощо.
У своїй діяльності, діючи в інтересах наших клієнтів, велику увагу ми приділяємо боротьбі з контрафактною та піратською продукцією, яка є однією із сильних сторін нашої роботи.
У 2014 році наша компанія стала переможницею проекту газети «Юридична практика» «The Legal Awards» у номінації «Юридична фірма року у сфері інтелектуальної власності» та визнана провідною юридичною фірмою в категорії «Інтелектуальна власність» за результатами дванадцятого щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2014. A Handbook for Foreign Clients.
У 2013 році партнер фірми Олександр Пахаренко отримав «The Legal Awards» від видавництва «Юридична практика» як кращий юрист 2013 року з інтелектуальної власності.
Протягом декількох років фірма входить в трійку компаній-лідерів у сфері інтелектуальної власності в Україні за результатами міжнародних рейтингів «Chambers Europe», «Legal 500 – EMEA» та «World Trademark Review 1000».

Контакти

Адреса Вул. Велика Васильківська, 72, , корп. entrance 1, 7-й поверх, офіс , Київ 03150, Україна
Телефон +38 (044) 593-9693
Електронна пошта pakharenko@pakharenko.kiev.ua
Веб-сайт www.pakharenko.com/

Офіційні постачальники послуг