Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

NT-Engineering LLC

Сергій Яценко

Генеральний директор

Компанія НТ-Інжиніринг заснована у 2010 році і об’єднує інженерів з успішним досвідом та високим рівнем кваліфікації. Всі провідні інженери компанії пройшли незалежну державну перевірку знань.

ТОВ НТ-Інжиніринг пропонує рішення в галузі ядерної та радіаційної безпеки, а також поводження з радіоактивними та небезпечними відходами. Компанія спеціалізується на виконанні проектів на основі EPC-контрактів.

НТ-Інжиніринг здійснює комплексний аналіз безпеки об’єктів атомної енергетики та інфраструктури зі зберігання та захоронення радіоактивних відходів, в тому числі з застосування ризик-інформованих підходів.

НТ-Інжиніринг має унікальний для України успішний досвід реалізації проектів з ліквідації історичних сховищ радіоактивних відходів, включаючи переробку, перевезення радіоактивних відходів, а також відновлення забрудненої території до стану «зеленої галявини».

Система управління підприємства сертифікована за стандартами ISO 9001 (управління якістю), ISO 14001 (екологічне управління якістю), BS OHSAS 18001 (управління безпекою праці).

НТ-Інжиніринг володіє ліценціями Державної інспекції ядерного регулювання України на право провадження діяльності з переробки радіоактивних відходів, з перевезення радіоактивних матеріалів, а також з використанням джерел іонізуючого випромінювання.

Дочірня компанія НТ-Інжиніринг – НТ-Експлорейшин володіє ліцензією Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження діяльності з поводження з небезпечними відходами.

Також НТ-Інжиніринг володіє ліцензією №3-Л від 18 січня 2018 року від Державної Архітектурно-Будівельної Інспекції (ДАБІ) на будівництво об'єктів ІV та V (найвищої) категорії складності. До V категорії входять в т.ч. ядерні об'єкти та інфраструктурні об'єкти поводження з РАВ.

Рішенням № РШ-П.0.21.050-18 ТОВ «НТ-Інжиніринг» затверджено постачальником ДП «НАЕК «Енергоатом» з впровадження ризик-інформованого підходу до управління конфігурацією АЕС з метою оптимізації процесів технічного обслуговування та ремонту.

Контакти

Адреса Вул. Старонаводницька, 6Б, офіс 275, Київ 01015, Україна
Телефон +38 (095) 290-6906
Електронна пошта office@nte.com
Веб-сайт www.nte.com.ua/en

Офіційні постачальники послуг