Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Mitmark

Річард Квеллін-Робертс

Генеральний директор

Mitmark — це міжнародна багатопрофільна компанія зі штаб-квартирою в Лондоні, яка спеціалізується на охороні здоров’я, розвідці, безпеці та захисті. Наша команда складається з колишніх британських військових спеціалістів із багаторічним досвідом зразкової служби.

З початку війни компанія Mitmark працює в Україні та прагне допомагати громадянам країни. Ми почали з Mitmark Intelligence, надаючи підтримку в боротьбі з торгівлею людьми. За допомогою Mitmark Health ми надавали необхідну медичну та матеріально-технічну підтримку. Наразі ми проводимо медичні тренінги та надаємо обладнання підприємствам, які працюють у країні, зокрема неурядовим організаціям, медіакомпаніям та західним країнам, де працюють громадяни України.

Незалежно від того, чи вашій компанії потрібна медична підготовка, обладнання чи інші послуги, пов’язані зі здоров’ям, безпекою, корпоративною розвідкою та захистом, Mitmark є ідеальним партнером. Ми досвідчені спеціалісти і прагнемо до надання бездоганного сервісу, щоб допомогти Вашому бізнесу пройти скрізь труднощі роботи в Україні та за її межами.

Контакти

Адреса 13, Manette Street, Soho, London W1D 4AP, UK
Телефон +44 (204) 574-9899
Електронна пошта info@mitmark.com
Веб-сайт www.mitmark.com

Офіційні постачальники послуг