Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Lactalis Ukraine

Ренато Рушчик

Генеральний директор

Lactalis в Україні – виробник молочної продукції, один із лідерів молочної галузі країни. Компанія є частиною французької Groupe Lactalis, приватної непублічної сімейної компанії – світового лідера з виробництва молочної продукції та найбільшого виробника сирів у світі.

1996 року Група Lactalis стала першим іноземним інвестором у молочну галузь України, створивши на базі Миколаївського міського молочного комбінату спільне франко-українське підприємство. У 2007 році Група придбала завод у м. Павлоград, а восени 2021 року в межах спільної угоди було придбано завод із виробництва сирів у м. Шостка. Сьогодні Lactalis в Україні – це три заводи і торговельна компанія з головним офісом у Києві. У компанії працює майже 900 співробітників.

Lactalis в Україні виробляє понад 250 найменувань продукції під брендами Président, «Дольче», «Лактонія», Lactel, «Фанні», «Локо Моко», «Шостка» та імпортує в Україну сири Président, Galbani і Société, виготовлені на підприємствах Groupe Lactalis. Компанія займає провідні позиції серед українських виробників-експортерів молочної продукції для кінцевого споживача.

Контакти

Адреса Вул. Естонська, 120, Київ 03062, Україна
Телефон 0-800-500-099
Електронна пошта Contact@ua.lactalis.com
Веб-сайт www.lactalis.com.ua

Офіційні постачальники послуг