Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

Ivano-Frankivskcement, PJSC

Микола Круць

Генеральний директор

ПрАТ «Івано-Франківськцемент» - відомий світовий бренд та лідер цементної галузі України. Наші виробничі потужності досягнули 3,6 млн.т на рік, а це більш ніж третина усього вітчизняного ринку цементу.
IFCEM - сучасний високотехнологічний виробничий комплекс будівельної індустрії, що ввійшов у 20-ку найкраще технологічно оснащених цементних виробництв світу за висновками Світового Банку в 2014 р.
Прагнення до вдосконалення, підвищення продуктивності, пошук нових технологічних рішень – наша щоденна праця. На шляху модернізації ми першими в Україні перейшли на «сухий спосіб» виробництва цементу та на альтернативні види палива. Ми перебуваємо в постійному процесі автоматизації виробництва: від видобутку сировини до контролю якості.

У нас працює понад 2 тисячі людей. Ми турбуємося про здоров’я й добробут наших працівників, забезпечуючи їм повний соціальний захист та можливості кар’єрного росту

Наші цінності будуються на глобальних цілях сталого розвитку, ми йдемо шляхом безперервного удосконалення у сфері інновацій, якості, соціальної та екологічної відповідальності.

Контакти

Адреса вул. Назарія Яремчука, c. Ямниця, Івано-Франківська обл. 77422, Україна
Телефон +38 (034) 258-3712
Електронна пошта office@ifcem.if.ua
Веб-сайт www.ifcem.if.ua

Офіційні постачальники послуг