Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

EuroCape Ukraine I LLC

Михайло Чулков

Генеральний директор

ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» - це українське підприємство, що відноситься до Групи компаній LongWing Energy, яка володіє, розробляє, будує та управляє вітровими парками в Європі (зокрема у Франції, Польщі та Україні).

Команда ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» реалізує власний проект Запорізької вітрової електростанції 500 МВт від найперших кроків девелопменту до будівництва та забезпечує стабільну операційну роботу. Як результат - у травні 2021 року введена в експлуатацію Перша черга загальною потужністю 98 МВт: встановлено 27 вітрових турбін виробництва GE Renewable Energy з потужністю 3,6 МВт кожна, зведена високовольтна електрична підстанція 35/330 кВ та ЛЕП 330 кВ. Продовжуємо роботу над другою чергою потужністю 402 МВт. Після завершення будівництва й доведення сукупної потужності до 500 МВт із загальною кількістю до 167 вітрових турбін Запорізька вітрова електростанція стане одним з наймасштабніших об’єктів альтернативної енергетики в країні. Працюємо заради Енергетичної Незалежності України!

Контакти

Адреса Бул. Шевченка, 71A, Бізнес-центр «Хортиця Палац», офіс 46, Запоріжжя 69091, Україна
Телефон +38 (067) 652-4664
Електронна пошта admin.windpark.zap@eurocape.eu
Веб-сайт eurocape.eu/

Офіційні постачальники послуг