Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

ECC Global LLC

Манджів С. Вогра

Генеральний директор

Енвайронментал Кемікал Корпорейшн

Заснована в 1985 році ECC це компанія, що належить працівникам і надає свої послуги з проектування, будівництва, ремедіації навколишнього середовища, відновлення після надзвичайних ситуацій та аварій, а також послуги у сфері енергетики, амуніції, палива для вирішення складних завдань, з якими стикаються наші клієнти. Дохід компанії складає понад 11 мільярдів доларів в 35 країнах світу. Наші професіонали працюють в офісах в Північній Америці, Європі, Азійсько-Тихоокеанському регіоні та Африці.

Відповідно до нашої місії, бачення, наших цінностей ми прагнемо бути надійним партнером для наших клієнтів, партнерів та спільнот. Ми надаємо послуги з баченням, діємо з чесністю та показуємо виняткові результати, щоб допомогти нашим клієнтам досягти успіху в їхніх місіях.

Як лідер у міжнародному оборонному будівництві та реконструкції, ECC постійно входить до числа найбільших підрядників на глобальному рівні за даними журналу Engineering News Record's (ENR, американський щотижневий журнал, який надає новини, аналіз, дані та думки про будівельну галузь у всьому світі). Ми вирішуємо складні нагальні питання в сфері оборони та безпеки, серед яких традиційна військова інфраструктура, транскордонний і внутрішній антитерористичний захист, безпека аеропортів та портів, а також інфраструктура супутникової та кібербезпеки. Ми маємо широкий досвід роботи в різних середовищах, включаючи активні зони, безпечні, на віддалені та/або екстремальні місця з непередбачуваними обставинами. Ми виконуємо найважливіші завдання наших клієнтів, розробляючи продуктивні, безпечні, стійкі та економічно ефективні рішення.

Контакти

Адреса 1240 Bayshore Highway, Burlingame, California 94010, USA
Телефон +1 (650) 347-1555
Електронна пошта cseran@ecc.net
Веб-сайт www.ecc.net

Офіційні постачальники послуг