Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Dobrobut Medical Network

Олег Калашніков

Генеральний директор

Сьогодні медична мережа “Добробут” - це сучасні медичні медичні центри, де створена культура турботи про людину, а обстеження та лікування відбувається згідно найпрогресивніших світових стандартів.

В медичній мережі “Добробут” пацієнт має можливість отримати повний спектр медичної допомоги: консультації сімейного лікаря та педіатра, послуги всіх профільних спеціалістів для дорослих та дітей, в тому числі хірургів, травматологів, онкологів, кардіохірургів, нейрохірургів. Послуги “Добробуту” включають реанімацію, стоматологію, невідкладну допомогу, косметологію.

Наші переваги

Команда професіоналів. Команда “Добробуту” більш, ніж 3000 досвідчених медичних фахівців.

Сучасне обладнання. В “Добробут” пацієнт отримає максимально точні результати діагностики, тому що ми використовуємо найпрогресивніше медичне обладнання.

Відповідність міжнародним протоколам. Ми керуємось принципами доказової медицини і всю діагностику та лікування проводимо за міжнародними протоколами.

Сервіс. Комфорт пацієнтів під час діагностики та лікування - цінність для нас, тому ми створили сучасну систему сервісу, яка заснована на щирій турботі та емпатійному ставленні до всіх пацієнтів, які нам довіряють. Ми запровадили діджитал-медицину та створили мобільний додаток для пацієнтів. Тепер кожен пацієнт може отримати онлайн-роз’яснення лікаря та переглянути медичну карту з інформацією про візити й результати інструментального та лабораторного обстеження на своєму мобільному телефоні.

Розвиваючись, ми постійно інвестуємо в підвищення кваліфікації лікарів та в якість обладнання, вдосконалюємо сервіс та шукаємо нові, сучасні рішення, які роблять наші послуги ще більш комфортними.

Контакти

Адреса вул. Сумська, 1, Київ 03022, Україна
Телефон +38 (044) 495-2888
Електронна пошта info@med.dobrobut.com
Веб-сайт www.dobrobut.com/

Офіційні постачальники послуг