Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Discovery Life Sciences

Тетяна Юрковська

Генеральний директор

Discovery Life Sciences є світовим лідером у галузі у сфері діяльності пов’язаної з залученням та аналізом біозразків, надаючи фармацевтичній, біотехнологічній та діагностичній галузям найрізноманітніші наукові та лабораторні сервіси.
У 2018 році компанія Water Street об’єднала Conversant Bio, Discovery Life Sciences та Folio Bio, щоб створити компанію . У 2019 році компанія Discovery Life Sciences придбала відому лабораторію геномних послуг Інституту біотехнологій HudsonAlpha та молекулярні лабораторії Qualtek. Discovery Life Sciences закріпила свою позицію світового лідера в галузі біобанкінгу, придбавши українську East West Biopharma та Allbio в 2020 році. Сьогодні Discovery Life Sceinces пропонує унікальний та потужний набір інноваційних рішень, включаючи ресурси одного з найбільших у світі комерційних біорепозиторіїв та розгалужену мережу клінік-партнерів, унікальні сервіси секвенування HudsonAlpha Discovery та лабораторії біоінформатики, послуги лабораторій з клітинних технологій.

Контакти

Адреса Просп. Перемоги, 118, Київ 03115, Україна
Телефон +38 (044) 200-0052
Електронна пошта tetyana.yurkovksa@dls.com
Веб-сайт dls.com

Офіційні постачальники послуг