Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

USAID Financial Sector Reform Activity in Ukraine – DAI Global LLC

Роберт Бонд

Генеральний директор

ПРОЄКТ USAID «РЕФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОГО СЕКТОРУ» (FSR) – це п’ятирічна програма, яка впроваджується компанією DAI Global. Проєкт FSR має на меті підтримати довгострокові системні зміни в економіці України шляхом трансформації фінансового сектору у більш сучасний, добре функціонуючий, конкурентний ринок, який відповідає стандартам ЄС і міжнародним стандартам. Проєкт співпрацює з державними органами України, які працюють у фінансовому секторі: Національним банком України (НБУ), Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), Міністерством економіки, банками і небанківськими фінансовими установами, а також з бізнес-асоціаціями та організаціями громадянського суспільства. Проєкт FSR координує свою діяльність з міжнародними фінансовими організаціями (МФО), у тому числі з Американською корпорацією фінансування розвитку, Світовим банком, багатосторонніми і двосторонніми кредиторами та донорами, а також із органами, що встановлюють стандарти у фінансовому секторі. Через війну Росії в Україні Проєкт FSR наразі зосереджується на стабілізації українського фінансового сектору та підтримці механізмів, які забезпечують спрямування необхідного фінансування підприємствам і споживачам для відновлення. У довгостроковій перспективі Проєкт FSR працюватиме, у тісній координації з іншими сторонами, над ще не вирішеними проблемами фінансового сектору України, підтримуючи реформи, які так необхідні Україні для приєднання до Європейського Співтовариства, та впровадження міжнародних стандартів.

Контакти

Адреса Вул. Івана Франка, 11, 2-й поверх, офіс 1, Київ 01030, Україна; Вул. Героїв УПА, 72, корп. 4П, офіс 220, Львів 79018, Україна
Телефон +38 (011) 111-1111
Електронна пошта FSR_Info@daiglobal.net
Веб-сайт fsr-ua.info/en/

Офіційні постачальники послуг