Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Colfum Invest

Олег Сидоренко

Генеральний директор

Компанія ТОВ «КОЛФУМ-ІНВЕСТ» з 2002 року стабільно працює на українському зерновому ринку в сфері фумігаційних послуг. Основним видом діяльності нашого підприємства є знезараження (фумігація) зернових культур, з метою запобігання ризикам, пов'язаним із зараженням комахами.
ТОВ «КОЛФУМ-ІНВЕСТ» є членом таких організацій:
• GAFTA в категорії J та внесена до Реєстру фумігаційних Операторів, затверджених GAFTA
• Українська Зернова Асоціація
• Торгово-промислова палата України
• Фітосанітарна Асоціація України
Наша компанія визнана такою, що відповідає стандарту ISO 9001:2015, а також у нас впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000:2005 (НАССР).
На базі підприємства в травні 2016 року створено Випробувальну Лабораторію ТОВ «КОЛФУМ-ІНВЕСТ», яка в квітні 2017 року була акредитована Національним агентством з акредитації України на компетентність та незалежність у відповідності до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».
У лютому 2020 року лабораторія успішно пройшла наглядовий аудит із розширенням сфери акредитації та одержала оновлений Атестат про акредитацію. Сфера акредитації включає можливість проведення відбору зразків зернових, зернобобових та олійних культур; визначення вологості, зараженості шкідниками в зернових, зернобобових та олійних культурах; виявлення прихованого заселення комахами; проведення ентомологічної, мікологічної, ентомологічної фітосанітарних експертиз в зернових, зернобобових та олійних культурах.
Професіоналізм фахівців, висока якість послуг, що надаються, націленість на довгострокові партнерські відносини, уважне ставлення до партнерів - все це забезпечує ефективну та взаємовигідну співпрацю з ТОВ «КОЛФУМ-ІНВЕСТ».

Контакти

Адреса вул. Мала Морська, 108, офіс 702, Миколаїв 54020, Україна
Телефон +380512586099
Електронна пошта manager@colfum-invest.com
Веб-сайт www.colfum-invest.com

Офіційні постачальники послуг