Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Blackshield Capital Management LLC

Павло Есауленко

Генеральний директор

Blackshield Capital Group – це міжнародна фінансова консультативна незалежна група, яка надає унікальний набір приватних банківських та корпоративних послуг, розробляє та реалізує індивідуальну інвестиційну стратегію для всіх класів активів відповідно до цілей та профілю ризику клієнта. Компанія має консалтингові компанії по всьому світу, які надають фінансові консультації у Швейцарії, Лондоні, Маямі, Сінгапурі, Гонконгу, Дубаї.

Команда поєднує досвід, витонченість, контакти та різноманітні інвестиційні рішеня із максимальною орієнтацією на клієнта, що дозволяє забезпечити оптимальне співвідношення ризику та прибутку.

Наш досвід у широкому спектрі фінансової діяльності виходить за рамки традиційних банківських та інвестиційних послуг. Послуги компанії включають: управління капіталом, корпоративні фінанси, багатосімейний офіс, приватний капітал, M&A та консультації щодо збору коштів компаніям і приватним особам.

Контакти

Адреса Вул. Володимирська, 4, офіс 15, Київ 01025, Україна
Телефон +38 (050) 496-4358
Електронна пошта hello@blackshield.capital
Веб-сайт blackshield.capital

Офіційні постачальники послуг