Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Barlinek Invest LLC

Андрій Костриця

Генеральний директор

Barlinek – провідний світовий виробник багатошарових дерев’яних підлог. Наша організація постачає більше 12 мільйонів квадратних метрів підлоги щорічно в 75 країн на 6 континентах, і 40% цих підлог надходить з українського заводу у Вінниці. Група також виробляє біопаливо – деревні пелети та брикети. Ці природні та недорогі види палива користуються зростаючим інтересом як з боку індивідуальних споживачів, так і з боку теплоелектростанцій. Їх виробництво дозволяє повністю виключити відходи сировини в процесі виробництва. Група інвестувала в Україну 100 мільйонів євро та співпрацює з понад 600 місцевими постачальниками. Зараз у нас працює понад 4200 співробітників, у тому числі 1300 в Україні.

Група працює соціально відповідально, дбаючи про співробітників, навколишнє середовище, ділових партнерів і місцеві громади. Як провідний світовий виробник дерев’яних підлог, Barlinek розуміє необхідність захисту лісів у світі та підтримує всі інструменти для боротьби з незаконною вирубкою. Група проводить програму з посадки 1 дерева за кожну продану упаковку підлоги Barlinek. З 2000 року ми посадили 17 мільйонів дерев. Програма реалізується в кожній країні, де працюють наші заводи – Польщі, Україні та Румунії.

Контакти

Адреса Вул. Чехова, 7В, Вінниця 21034, Україна
Телефон +38 (067) 390-0930
Електронна пошта andriy.kostrytsya@barlinek.com
Веб-сайт www.barlinek.ua/

Офіційні постачальники послуг