Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

RESEARCH.UA

IMG

Компанія Research.ua (ТОВ «Рісерч.Юей») спеціалізується на проведенні маркетингових та UX досліджень із застосуванням онлайн технологій з 2015 року. Ми швидко опитаємо онлайн будь-яку цільову аудиторію у будь-якій країні або регіоні, проаналізуємо дані і надамо звіт і рекомендації.

Наші онлайн інструменти дозволяють проводити дослідження швидко і достовірно. Ми є членом ESOMAR (European Society of Marketing Research Professionals), наші онлайн-панелі інтегровані з міжнародним хабом онлайн-панелей Cint. Ми використовуємо ІТ рішення міжнародних лідерів у сфері проведення онлайн опитувань Sawtooth Software, Alchemer, Lime Survey і власні програмні продукти.

В Україні ми створили і керуємо споживчою онлайн-панеллю «Власна Думка» з більш ніж 280 000 учасників з усіх міст країни, а також спеціалізованою медичною онлайн-панеллю лікарів MED.research.

Серед наших клієнтів - міжнародні дослідницькі компанії: Ipsos, GfK, ARMI Millward Brown, міжнародні та українські компанії-виробники і дистриб'ютори товарів і послуг: McDonald's, lifecell, Volia, Nemiroff, Auchan, Коло, 1+1, Dr.Reddy's, Boehringer Ingelheim та ін.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Офіційні постачальники послуг