Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Span LLC

IMG

Компанія Span надає професійні сервіси з побудови та розробки інформаційних систем, а також технічної підтримки користувачів. Заснована у 1993 році в Хорватії, компанія Span перетворилася з системного інтегратора на глобальну консалтингову групу з питань ІТ, що обслуговує понад 1200 клієнтів, маючи 8 міжнародних офісів (в тому числі в Україні) на шести континентах, з широким спектром хмарних послуг, безпеки та технічної підтримки.

Компанія розробляє рішення для стрімкого цифрового світу, починаючи від хмарного консультування й впровадження, та закінчуючи службами безпеки та підтримки. Однією з основних переваг співпраці з Span є можливість використання рішень від лідируючих світових виробників програмного забезпечення. Від консультацій з ліцензування до впровадження, експерти Span розуміють, як технології світових ІТ постачальників можуть покращити ваш бізнес. Span є почесним глобальним партнером компанії Microsoft рівня Gold, маючи 16 золотих та 2 срібних компетенцій з даних технологій, а також 8 розширених спеціалізацій.

Якість надання послуг Span підтверджена міжнародними стандартами ISO.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Офіційні постачальники послуг