Програми цифрової трансформації переходять від планування до практики в різних секторах економіки. Безперечно, пандемія COVID-19 мала значний вплив на поширення цифрової трансформації. Так, традиційні фінансові установи вже пришвидшили міграцію в хмарне середовище, використовуючи також інші інноваційні технології (наприклад, штучний інтелект, big data і технології Інтернету речей). Тим не менше, сектори економіки, які історично є предметом значного регулювання, такі як фінансові установи, стикаються зі значними бар'єрами, наприклад, традиційним регулюванням і вимогами щодо захисту даних.
Учасники мали нагоду розглянути інноваційні шляхи та підходи до цифрової трансформації та регулятивних аспектів цього процесу.
Доповідачі:
Максим Глотов, Старший юрист, Baker McKenzie. Максим працює в Baker McKenzie з 2007 року. Він вивчав міжнародне фінансове та корпоративне право в Лондонському університеті, європейське і міжнародне право – у Брюссельському університеті. Максим працював в практиці банківського права та ринків капіталу київського офісу Baker McKenzie, 1 рік – в практиці європейського і конкурентного права у Брюсселі. Зараз Максим координує роботу київського офісу Baker McKenzie у галузі фінансових послуг, FinTech і цифрової трансформації фінансових установ. Максим також є секретарем комітету банківського і фінансового права Асоціації правників України.
Руслан Колодяжний, технічний директор і керівник R&D-центру, Wirex. Руслан також є головою Банківської комісії Українського національного комітету Міжнародної торгової палати. Руслан має 12-річний досвід роботи в області FinTech, а також в blockchain і криптовалютах, розвитку стартапів, розробці платіжних рішень, онлайн-банкінгу, створенні технологічних рішень і продуктів.