Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Управління людським капіталом

Уряд зареєстрував у Парламенті законопроект №5388 щодо дерегуляції трудових відносин

Уряд зареєстрував у Парламенті законопроект №5388 щодо дерегуляції трудових відносин

Американська торговельна палата в Україні вітає реєстрацію у Верховній Раді України проекту Закону №5388 щодо дерегуляції трудових відносин (законопроект).

Зареєстрований законопроект, розроблений Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Міністерство), має на меті модернізувати та лібералізувати трудове законодавство в Україні. Він передбачає:

  • Зменшення обов'язкових кадрових документів;
  • Спрощення процедури укладення строкового трудового договору;
  • Визначення порядку надання роботодавцем інформації щодо умов трудового договору;
  • Зміна механізму участі профспілок при розірванні трудового договору.

Американська торговельна палата в Україні висловлює вдячність Міністерству, особливо Ігорю Дядюрі, заступнику Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, за розробку цієї довгоочікуваної законодавчої ініціативи. Тим часом експерти Комітету Палати з питань управління людським капіталом уважно ознайомлюються з текстом зареєстрованого законопроекту та нададуть свої пропозиції перед його першим читанням у Парламенті. Очікуємо на плідну співпрацю над цим важливим законопроектом разом з усіма стейкхолдерами, зокрема з Комітетом  Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів та Міністерством.

Офіційні постачальники послуг