Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Знижки до 70% та півроку зв’язку у «чорну п’ятницю»

Vodafone розкриває подробиці «чорної п’ятниці» у своїх магазинах

З 23 по 30 листопада у магазинах та інтернет-магазині Vodafone очікуються найбільші знижки року на смартфони та гаджети. Залежно від обраної моделі, знижки сягатимуть до 70%.

Усім, хто придбає акційний смартфон, Vodafone дарує півроку користування тарифом Vodafone SuperNet Pro, який пропонує щомісячно 12 ГБ 4G Інетрнету, безліміт у мережі Vodafone та 150 хвилин на інші мережі України, а також 50 хвилин для дзвінків в Польщу, Німеччину, Італію та ще 27 країн. Окрім того, 4 місяці безкоштовного користування послугою YouTube Premium з послугою Video Pass.

«Карантинні обмеження вплинули й на «чорну п’ятницю». Через те, що на вихідні магазини мобільного зв’язку та техніки повинні бути закриті, цього року ми розпочинаємо період «чорної п‘ятниці» на тиждень раніше. Водночас трендом стане шопінг онлайн. Ми спостерігаємо чотирикратне зростання обсягів продажу у нашому інтернет-магазині у порівнянні з минулим роком, і прогнозуємо бум онлайн-шопінгу на 25-29 листопада. Разом з цим, очікуємо також збільшення покупців у наших оффлайн магазинах, тому для зручності клієнтів додали ще до двох години роботи магазинів у будні», - розповідає Михайло Іванцов, директор з маркетингу Vodafone Retail.

Для того, щоб отримати оплачений зв’язок на 6 місяців, потрібно надіслати SMS-повідомлення з текстом «Чорна п’ятниця» на короткий номер 9900. Плата за SMS не стягується. Але спершу варто перевірити, чи SIM-картка відповідає стандарту LTE. Якщо ні – замінити її на картку відповідного стандарту і встановити її у придбаний акційний смартфон. Плата за зміну SIM-картки не стягується.

Покупці, які досі не користуються зв’язком Vodafone, можуть придбати за 1 грн стартовий пакет «Vodafone SuperNet» та поповнити його на 5 грн, встановивши SIM-картку в придбаний смартфон.

Усі учасники акції зможуть користуватись зв’язком у тарифі Vodafone SuperNet Pro протягом 6 місяців без будь-яких змін об’ємів послуг та обов’язкових платежів.

Vodafone безпосередньо співпрацює з відомими світовими виробниками, тому може запропонувати до «чорної п’ятниці» справжні суттєві знижки не тільки на смартфони, але й на офіційні ноутбуки та планшети, телевізори та ігрові консолі, смарт-годинники і фітнес-браслети, мобільні аксесуари.

Остаточні деталі цінових пропозицій до «чорної п’ятниці» – доступні із 20 листопада у спеціальному розділі https://www.vodafone.ua/shop/ua/black_friday/.

Офіційні постачальники послуг