Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Завершився другий курс Returnship – програми повернення в кар’єру «дорослих» спеціалістів

26 лютого відбувся другий випуск стажерів, які прийняли участь у програмі Київстар Returnship, спрямованій на боротьбу з віковою дискримінацією на ринку праці. Цього року учасниками стажування для «дорослих» спеціалістів стали 15 осіб віком 35-52 роки, трьох з них після закінчення стажування запросили приєднатися  до колективу компанії.

«Київстар одним з першим серед українських роботодавців звернув увагу на питання працевлаштування спеціалістів, які мають значну перерву в роботі. Нині ми маємо вже другий випуск програми Returnship. Проєкт розвивається і набирає нових значень та змісту. Адже це не просто програма стажування. Для учасників – це, в першу чергу, повернення віри у власні сили та професіоналізм, і, як наслідок – шанс повернутися в кар’єру, або спробувати себе в новій ролі. Для Київстар, як відповідального роботодавця, – можливість змінити притаманні ринку праці штампи та показати, що вік кандидата не говорить про його професійні здібності», – коментує Оксана Олійник, директор з управління персоналом та розвитку організації Київстар.

Компанія планує продовжити проєкт, про набір нової групи стажерів буде оголошено додатково. Проте Київстар сподівається, що інші роботодавці «підхоплять» ініціативу, адже спільними силами здолати роками вкорінені стереотипи буде швидше. Про затребуваність проєкту говорять цифри: конкурс на одне місце стажера був більше 70 осіб, учасниками програми стали 15 чоловік.

Учасники Returnship-2020 проходили стажування в департаментах IT, роздрібного продажу, корпоративного ринку, управління змінами, маркетингу, HR, фінансів, кібербезпеки, логістики та PR. Програма продовжувалась 4 місяці. На цей час стажери були офіційно оформлені та отримували зарплату.

У зв’язку з пандемією стажування проходило дистанційно. Відповідно, компанія розробила нову програму адаптації для стажерів. Аби стажери могли максимально відчути компанію та заглибитись в бізнес-процеси, вони проходили додаткові лекції та тренінги: Big Data, маркетингові комунікації, фінанси та аудит, ІТ, New Business Stream, Digital, дизайн, СЕМ, а також тренінги з особистісного розвитку тощо. Адаптацію новачків в компанії супроводжує «бадді» – більш досвідчений співробітник, який допомагає зрозуміти процеси, стати частиною колективу.

«До проекту Returnship я шукала себе, поєднувала це з декретом, – ділиться історією учасниця стажування, Кадиш Анна. – У кожної людини є потенціал, якщо його правильно спрямувати, він обов’язково дасть результати, тому я вирішила взяти участь в програмі. Найскладнішим для мене виявився карантин та віддалена адаптація. Велика подяка Київстар, який організував офіс вдома, моєму бадді, який допоміг впоратись з адаптацією та задавав темп, та, звісно, колегам з усіх секторів, які завжди були готові допомогти. А ще – навчальним ресурсам Київстар немає меж!»

Програма Kyivstar Returnship стартувала 2019 року. Всього за період дії проєкту, її учасниками стали 24 особи, 10 з яких в результаті запросили приєднатися до колективу Київстар.

Нагадаємо, що крім Returnship в Київстар уже три роки діє програма стажування для студентів: STARt Yourself. Студенти від 3 курсу закріплюють практично знання, отримані в ВНЗ, мають можливість запропонувати та реалізувати власні ідеї. Працюють «молодші» стажери за гнучким графіком, поєднуючи роботу з навчанням.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг